Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kerékpárosok szellemi...

A kerékpárosok szellemi fogyatékosok?

Figyelt kérdés

Pár napja történt hogy a nyugati parkolóbol kijöttem a Teréz körútrol fordultam jobbra a Váci útra lámpa zöldre vált elkezdek gyorsítani erre a semmiből 30 al keresztbe át vágott előttem a 4 sávos úton egy biciklis.

Majdnem elütötem a nyomorultat. Ezeknek a fejébe mi játszódik le? Halhatatlannak hiszik magukat?


2023. ápr. 19. 23:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Fordítva is igaz mikor a zebrán ütik el a gyalogost vagy az autós elsodorja a biciklist, most minden kategóriában írhatunk hülyéket meg normálisakat is
2023. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy részük az. A többség szerencsére normális.
2023. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Te szellemi fogyatékos vagy, hogy egy relatív mindennapos közlekedési helyzetet nem tudsz kezelni?
2023. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor egy ember alapján ezt vonod le az összesről....
2023. ápr. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a szitut.

Honnan-hová érkezett a kerékpáros.


Amúgy meg engem a múltkor majdnem elütött egy autós, akkor az összes autós pszichopata?

2023. ápr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
Nagy részük az sajnos. A magyar közlekedési morál a béka segge alatt, egyik oldalról sem alkalmas ilyen szintű kerékpáros forgalomra, ami már jelen van az utakon. Ráadásul biciklisnek nem kell semmilyen szabályt ismernie és számon sem kérhető semmilyen formában utólag már, tehát aki természeténél fogva hajlamosabb a szabályszegésre, az még inkább helyzetbe van hozva
2023. ápr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

"Ráadásul biciklisnek nem kell semmilyen szabályt ismernie és számon sem kérhető semmilyen formában utólag már..."


Baromság, ugyanúgy büntethető a biciklis, ha közlekedési szabályt szeg.

2023. ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem általánosítanék. Autósokból is vannak orbitális marhák az utakon.

Két autóm van a munkahelyi céges mellett. Éves szinten levezetek 40-50e km-t szerte az országban. De emellett biciklizek is. Sokszor látom, hogy a biciklis szánt szándékkel átmegy a piros lámpán, meg a behajtani tiloson bemegy, mert úgy van vele, hogy úgy sincs rajta rendszám. Ezt mondjuk én sem értem. Az én fejemben egy Kresz van, nem szoktam fejben váltogatni az "autós" és "biciklis" üzemmódok között. Ugyanúgy megyek biciklivel is, mintha autóban ülnék.

Sokszor biciklivel tapasztalok olyan, hogy az út jobb szélén haladok a biciklisávban. Az autós nagy gázzal elhúz mellettem, majd azonnal bevágva bekanyarodik elém a jobb keresztutcába. Nem hiszem el, hogy nem látta, hogy jövök, hiszen mellettem ment el. De nem érdekli. Úgy gondolja, hogy majd én onnan elpárolgok, nehogy már a kötelező elsőbbség adás miatt ő egy kerek másodpercet elveszítsen egy biciklis miatt! Hiszen ő a "felsőbbrendű faj" az utakon. De simán megcsinálják szembe sávból is, nagy ívbe kanyarodáskor, hogy látja hogy jövök szemből, de nem érdekli, akkor is elém fordul. Én meg vészfékezéssel épphogy meg tudok állni és nem bukfencezek át a tragacsán.

Szóval az autósokról is lehetne ennyi "szellemi fogyatékos" történetet mesélni. Nem is értem az ilyenek egyáltalán hogy kaphatnak jogosítványt...

2023. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#7: Igen, a helyszínen, tettenérés esetén. Egyéb esetben semmilyen formában, ellenben a többi résztvevővel. És mivel a helyszíni intézkedés esélye lényegében 0, meg is van az eredménye.

Szóval kérném megválogatni a szavakat és nem baromságokat reagálni, baromi stílusban

2023. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak outisták.
2023. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!