Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen erősen mell meghuzni...

Milyen erősen mell meghuzni egy kerék anyát hagyományos kerék kulcsal?

Figyelt kérdés
Elég annyira hogy éppen rá szoruljon vagy dupla bicepszből vörösödő fejjel kell rá húzni?
2023. máj. 9. 23:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szervizkönyvben lesz benne, nem a kézikönyvben.
2023. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100-120Nm általában. Lidlben néha lehet kapni pár ezerért nyomatékkulcsot ami otthoni használatra bőven jó. Én évek óta használom. Nem is azért vettem, hogy ne essen le a csavar út közben, inkább azért hogy annyira legyenek meghúzva, hogy defekt esetén az út szélén is meg tudjam lazítani.
2023. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#10: Akkor talán szervízkönyv, nekem a kézikönyvben van, de valahol le vna írva a dokumentációban


#9

2023. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szervíz könyvet nem találtam hozzá.

Ford Focus Turnier 2003 1.8TDCI

A kézikönyve német. A neten találtam angolul kézikönyvet de ott csak az volt benne hogy merre kell tekerni a csavart nyomatékról nem írt semmit

2023. máj. 10. 16:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, húzd meg emberesen. Menj vele egy kört és húzd meg megint.
2023. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 krwkco ***** válasza:
Az 1-es Fokusznál csavaranyák vannak. És érdekes módon 85 Nm-t ír a szervíz CD.
2023. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!