Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6-7 milliobol milyen allapotu...

6-7 milliobol milyen allapotu hasznaltautot lehet venni?

Figyelt kérdés

1-2 even belul szeretnek egy kicsit komolyabb osszegert egy autot venni. Valami olyat amibe tenyleg szivesen beleulok es nem az van hogy: jo jo a mostani is csak mar regi, nehol kicsit rozoga stb, biztos tudjatok mirol beszelek.


Tetszenek a nemet autok( volskwagen, audi, bmw, mercedesz), szemeztem hondakkal es mazdakkal is, illetve nemreg a giuliakon akadt meg a szemem igaz azok ilyen 8tol kezdodnek, de hatha par ev mulva belefernek a kategoriamba vagy hozzacsapok egy kicsit es meg van oldva. Szerintetek melyik markatbol lenne a legoptimalisabb valaztani?


Egy olyan autot szeretnek amibe tenyleg jo erzessel ul az ember es szivesen nez vissza ra aparkoloban. Illetve meg egy fontos kriteriumom van, hogy legyen minel kozelebb kb a 200 loerohoz mert ennel gyengebbet nem szeretnek. Fogyasztas teljesen masodlagos feltetel.


2023. máj. 11. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Hát amelyik neked tetszik. Ami nekünk tetszik, az nem biztos, hogy neked is. Valamint a szűrőt belehet úgy állítani, 200 lóerőtől felfelé keressen. Egyébként 350z-t vennék.
2023. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat csak az a baj, hogy nem vagyok szaki. De sok auto van ami tetszik kulsore, belsore de muszakilag semmit nem tudok roluk. Az atlagos pletyka meg ami kering minden markarol nem tul mervado szerintem. De neztem RS sokdakat, A5-os audikat, bmwkbol nagyon nem talaltam olyat ami tetszene es jo arban is van csak 1.2 otost. Volkswageneket is nezegettem de ott meg egyedul az uj golfok meg az arteon tetszik, a passat valahogy kiesik nalam. Amiket felsoroltam melyik markabol erne meg valasztani? Az hogy benzin vagy dizel mind1 igazabol, csak egy viszonylag megbizhato autot aminek van teljesitmenye is. 350z egyebkent nekem is tetszik, de nem merek 2010nel idosebb autot venni, csak ha biztos vetel maximum akkor.
2023. máj. 16. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!