Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 4 évszakos gumit lenne...

Melyik 4 évszakos gumit lenne érdemes a kettő közül vásárolni?

Figyelt kérdés

GoodYear Vector 4Seasons Gen-3 vs. Vredestein Quatrac


A régebbi autómon Vredestein Quatrac gumik voltak elég jó gumik tapadásra az biztos tartósságot azt nem sikerült végig vinni max 3 évig mert sajnos baleseteztem az autómmal,egy renault fluence autón volt fent a zajosságát nem tudom megintési bár a renault fluence ugye lehet nem annyira jól szigetelt autó ezért is lehet nagyobb gördülési zaja mint a mostani autómnak ami egy opel corsa e ezt csendesebbnek érzem gördülési zajra viszont ezen gyárilag GoodYear Vector 4Seasons Gen-2 gumik vannak amik lassan cserések ezekkel vettem itt se érzek gondot tapadással meg ezen az autón csendesebbnek ítélem de lehet jobb az autó zajszigetelése is mint a fluencének volt.

Fontos lenne a kopásállósága is meg a gördülési zaj vagy akár a fogyasztás is a gumiban.



2023. máj. 21. 12:38
 1/10 anonim válasza:
semelyiket
2023. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Quatracot venném, nekem is az van fent. Goodyearrel rossz tapasztalataim vannak. Nekem is Vector 4S gen2 volt a kocsin, amikor vettem. Esőben harmadikban elkapart, első gumikról foszlott a minta 4 évesen.
2023. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vredestein volt egy kalap kaki. Előttem menő fékezett. Hajszál hiján beleálltam. 90%-os gumikat kidobtam. Most michlein CrossClimate van. Sokkal jobb. Úgy találtam rá, hogy kerestem a legdrágábbat.
2023. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fogyasztás, kopásállóság 2222. szempont. Beleszállsz valakibe, akinek gumi van a gépén nem egy TescoGazdaságos xar. X évig fizetsz több kötelezőt plussz javitás.
2023. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Verdestein télen ok volt, nyáron vészfékezésnél, mintha jégen csúszna.
2023. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem,hogy vannak akik alapból utálják a négyévaszkos gumikat de engem tapasztalatok érdekelnek nem az,hogy azért mert négyévszakos már csak is szar lehet.
2023. máj. 21. 21:52
 7/10 A kérdező kommentje:

3/


Nem tudom nekem sosem volt vele gondom a renaulton.

2023. máj. 21. 21:53
 8/10 A kérdező kommentje:

3/


Most megnéztem az árát aránylag jó áron találtam a méretemben,hál isten nem hatalmas méretű kell belőle ami egy vagyon.

2023. máj. 21. 22:00
 9/10 A kérdező kommentje:

2/


Erről a lemállós hibáról már én is hallottam meg láttam képeken is.Gyárilag ezt tették az autómra mert még a gyári gumik vannak rajta de így 3000km et menve így elsőre jónak tűnik de természetesen lehet gumija válogatja a hibát vagy nem tudom.Lehet berakom a fent említett michelint is a listámra.

2023. máj. 21. 22:02
 10/10 A kérdező kommentje:

3/


Nézegettem az árőkeresőn a michelin gumikat mi a különbség a megnevezések között?

Én ezt találtam pl jó árúnak Michelin CrossClimate+ XL 28000Ft

De van más megnevezésű viszont azok már jóval drágábbak [link]

2023. máj. 21. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!