Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fizették kenőpénzt a forgalmin...

Fizették kenőpénzt a forgalmin? Sikeres volt?

Figyelt kérdés
2023. máj. 22. 19:03
A kérdező szavazást indított:
Nem adtam pénzt, és nem mentem át
Nem adtam pénzt, de átmentem
Adtam pénzt, de elutasították
Adtam pénzt, és átmentem
21 szavazat
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Kétszer mentem, első buktam, második sikerült. Soha meg nem fordult bennem, hogy vigyek kenőpénzt.


Veszélyes üzem a vezetés, ha nem találnak alkalmasnak rá akkor nem vagyok az. Szerencsére a második sikerült

2023. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
55 óra vezetés után mentem az első forgalmi vizsgámra, ekkorra már nagyon ügyesen, magabiztosan vezettem és az órákon sem vétettem bukást érő hibát, az oktatóm csak dícsért és büszke volt rám, azt mondta látszik az 55 óra. A forgalmin adtam pénzt, ennyi vezetés után egyrészt nem akartam tovább tökölni, másrészt számomra nyugtató hatással bírt, jobban tudtam összpontosítani. Utólag az oktatóm szerint felesleges volt, mert amúgy is átmentem volna, a vizsgabiztos is nagyon jófej volt, de úgy érzem hogy mentálisan nekem sokat segített a kenőpénz (40k). Nem szégyellem magam egy kicsit sem, rengeteget gyakoroltam, nem voltam már közveszélyes (az oktatómnak direkt mondtam, hogy csak akkor segítsen ebben, ha áldását adja a forgalomban való részvételemre).
2023. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
#2 Pedig szégyellhetnéd magad. A forgalmi vizsgánál stresszmentesebb vezetési szituáció nincs, de neked fizetned kellett, hogy megnyugodjál. Gondolom remegős pánikrohamod van, ahányszor volán mögé ülsz azóta is, mert ugye az egész ország minden vezetőjét nem tudod lefizetni, hogy kellemesebbé tegyék a vezetésed...
2023. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
3: Nagyon tévedsz, csak vizsgahelyzetben nem vagyok a toppon, izgulok nagyon és emiatt kapkodásra hajlamos vagyok, a gondolat hogy a vb nem a bukásomra hajt sokat segített. Egyébként a vezetéstől soha nem féltem, magabiztos vagyok a kezdetektől az autóban, az oktatáson soha nem szenvedtem, akkor sem ha az oktatóm szétoltott valamiért, alig vártam hogy kiszálljak a tanulókocsiból és a magam ura lehessek végre, problémamentesen vezetek azóta is a fővárosunk kellemes utcáin.
2023. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
#4 Kezdetektől magabiztos? Na ne mondd. Én motoros vagyok, és a kezdetektől tudom, hogy SOHA nem fogom azt mondani, hogy "tudok" motorozni, vagy "jól" motorozok. De már ott sántít minden, hogy "csak vizsgahelyzetben" nem vagy a topon. Diktálják az útvonalat, nem kritizálnak, nem szólnak bele semmibe, nem ül melletted anyád-apád ha meg is ölsz valakit, nem a tied, hanem az oktatóé felelősség, ismerős terepen jársz és azt is tudod, hogy legfeljebb 50 percig tart. Mit lehet ezen izgulni? Aki ezen izgul, az nem való önállóan forgalomba...
2023. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!