Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktatok csak ugy "kocsikazni...

Szoktatok csak ugy "kocsikazni"? Nem draga az uzemanyag?

Figyelt kérdés
Bruh ezt amugy nem lehet megfizetni, ott tartunk hogy a repulojegy olcsobb lenne SOKKAL a tankolasnak a fizetesem meg ugyan az mint 99999 evvel ezelott...

2023. máj. 24. 18:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%
Lehet biciklivel is menni. Sőt nem lenne ennyi lusta ember, aki a sarki boltig is autóval megy egy kenyérért.
2023. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#21 Na de mi közöd neked ehhez? Miért fáj ez neked? Szánalmas bazmeg, a saját dolgoddal törődj.
2023. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#22 Ja amúgy hétfőn párszáz kilométeres útra megyek, járom egy kicsit az országot. Biciklizz te annyit bazmeg, ráadásul egyetlen nap alatt. Hajrá!
2023. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%

"Lehet biciklivel is menni. Sőt nem lenne ennyi lusta ember, aki a sarki boltig is autóval megy egy kenyérért."


Ahamm, ilyen mentalitassal lehet ide eljutni: [link]


"Biciklis vagyok, nem szennyezem a kornyezetet, mindenki mas lusta, autosok kocsogok, en jobb ember vagyok, mindenki mas kocsog, kiraly vagyok, aki ezt nme latja, annak megtanitom!"


A fent linkelt eset elott 2-3 hettel lattam a kornyeken egy durva esetet, egy biciklis kialtot ra es fenyegetett meg legalja modon ("dagadt bzi, leszurlak") egy artatlan gyalogost. Nekem autoskent nincs ekkora arcom, torekszem maximalisan biztonsagos kozlekedesre. Tisztelem a meggyozodeseidet, amig azokbol nem lesz indokolatlan duh, amit nagy arccal alja stilusban kinengedsz a tobbi kozlekedore.


Azert mert autozok, ne feltetelezd, hogy nem sportolok. Egy szerencsetlen napon lehet, hogy velem fogsz asrcoskodni, es akkor porul jarsz!


Az utakon tiszteljuk mar egymast, emberek! 👆

2023. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

14-es vagyok, aki bevallottan élményautózik. (Akit érdekel, ma jöjjön el a Veszprémi sportcsarnokhoz, láthatja, milyen az, amikor autóbolondok összefutnak és élvezik a közös hobbit és egymás társaságát.)

Reflektálnék a 24-es bejegyzésre. Eddig ez a sztori számomra ismeretlen volt, kimondottan itt ismertem meg. El vagyok képedve. Magam autózom is, A-ból B-be hétköznapi kocsival, élvezkedni sportkocsival, gyalogolok is, néha biciklizem is, néha BKK-zom, vonatozom. Tehát az összesfajta közlekedési módozat részese vagyok. De nem értem, hogy miért kell frusztrált egókat és egyéb fogyatékokat belevinni a közlekedésbe?

Én pl elindulok és lazán, jó kedéllyel megyek az utamon, nem méricskélem magamat a többihez, nem motivál semmi, hogy két kocsival előbb vagy utóbb megyek. Biciklisként sem öltöm magamra az ellenségképkomplexusos öntörvényű "öntudatosságot" és gyalogosként is igyekszem sosem a terhére lenni senkinek, nem csámborgok gyökkettővel a zebrán stb. Autósként is sokszor elengede, átengedem azt, akivel szemben elsőbbségem lenne, ha amúgy ezzel nem szenvedek hátrányt. Nem vagyok egy szupermen, de ha nekem ez sikerül, akkor másnak miért nem? Az út nem ketrecharc.

2023. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

No kérem ilyen az, amikor embereknek nem csak "ÁBÓLBÉBE" eszköz az autó:


[link]

2023. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
54%
Nem szoktam. Az autó nálam egy szükséglet, tehát nagyobb bevásárlásokhoz használom kizárólag. Persze nekem szerencsém van, Pesten élek ahol a tömegközlekedés magasan veri az autót időben és pénzben is, persze ez is nézőpont kérdése, lehet jönni olyan indokokkal hogy az autó kényelmesebb, nem kell emberek közé menned stb.. én inkább megtakarítok havi több 10 000 forintot ezzel, hogy ha tehetem biciklivel és tömegközlekedéssel megyek.
2023. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!