Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktatok csak úgy kocsikázni?

Muscleman666 kérdése:

Szoktatok csak úgy kocsikázni?

Figyelt kérdés
Kikapcsolódás képpen feszültség levezetés képpen?

2018. júl. 4. 19:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen
2018. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen! És közbe hangosan zenét hallgatok és énekelek.
2018. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
nem drága a benzin
2018. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Friss jogsival csináltam ezt, aztán alább hagytam vele, mert rengeteget kellett utaznom céllal, egész Európát bejártam keresztül kasul. Mostanában kicsit kevesebbet megyek, és azon veszem észre magam 34 évesen és 800 ezer levezetett kilóméterrel, hogy néha beülök egyedül az autóba (néha a fiammal), és csak úgy céltalanul bolyongok a környéken, volt hogy 150 km-t megtettem így :)) Elég durva.
2018. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

9 éve van jogosítványom, de én most csinálom először. Nem is a kikapcsolódás miatt, hanem mert most van először BMW-m kb. 1 éve, és annyira jó élmény vezetni, hogy muszáj menni vele (teljesen más világ, egyszerűen vezetteti magát). Az ezelőtti autóim (Ford, Daewoo) vezetési élménye egy nagy 0 volt, és ehhez voltam hozzászokva, innen átülve egy prémium márkába nem volt semmi.


Én általában munkából hazamenet szoktam elmenni egy nagyobb körre városon kívül (plusz 30-40 km). Van egy megszokott utam, ami olyan, hogy valamelyik részén csak krúzolok, van ahol meg ami csak a csövön kifér... :D

2018. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Néha szoktam, bár már egyre kevesebbszer. A munkám miatt van hogy elég sokat kell vezetnem, így már nem mindig jut eszembe hogy krúzolgassak. Pont ezért gondolkodom motor vásárlásán, ott mégiscsak más ingerek érik az embert.
2018. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ènis szoktam néha nekem volt egy 1.2 es corsám 75 lo azt utáltam de utánna vettem egy g4 tdi-t es több mint 2 eve megvan de nemtudom megunni és imádok szalguldozni vele
2018. júl. 4. 21:20
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

"imádok szalguldozni vele"

Majd kinyírsz valakit egyszer, vagy jobb esetben magadat :)

2018. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Muszáj :) 3 napos jogsim van, kénytelen vagyok gyakorolni, ugyanis szeptembertől èn szállítom a gyerekeket oviva, suliba, arra bele kell jönnöm :D Szoval igen, minden napra csinálok valami programot, hogy tudjak vezetni. :)
2018. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem egy nagy előrelépés a Corsa után.
2018. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!