Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Idegbetegek vagytok,ha valaki...

Idegbetegek vagytok,ha valaki lefullad elöttetek?

Figyelt kérdés
Pl egy kereszteződésben elöttetek egy tanuló,vagy kezdő sofőr lefullad,idegesek vagytok?
2023. jún. 3. 18:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha közvetlenül egy vasúti átjáró után, akkor igen.
2023. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennék idegbeteg? Bolond vagy?
2023. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában a drága vagy relatíve gyors autókkal járók szoktak így reagálni.
2023. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, rendkívül türelmes vagyok, nem igazán izgat az a 10 másodperc amit ezáltal veszítek.

Viszont olyan türelmetlen és bunkó emberek vannak, hogy néha elképedek. Van aki már akkor dudál, hogy menjél már, ahogy éppen sárgára vált a lámpa a piros után. Múltkor valaki át akart kéreckedni a kanyarodó sávba ezzel feltartott mindenkit aki egyenesen ment volna, cirka 1 percig, előttem a nyanya kipattant (!) a kocsiból és úgy ordítozott neki, mögöttem a kancigány ráfeküdt a dudára és félig kimászva az ablakon, ork hangon, alpári hangnemben becsmérelte hősünket. Én kettejük között meg hülyére röhögtem magam rajtuk 😃

2023. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Én attól vagyok idegbeteg ha autópályán belsőben haladnék de folyamatos a sor, hagyok három autónyi helyet (100-110-es tempónál) amit a seggemben jövő úgy érzékel, hogy szüttyögök és külsőben megelőz majd becsap elém. Akkor szopjuk be, ha egyszer előtte befékeznek, de arra való a kórház meg az autóbontó.
2023. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző. Pláne, hogy megesik elvétve velem is, hogy lefullad....
2023. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem gondolnám hogy ezért bárkinek idegesnek kellene lenni. Ha valaki ettől vagy ennyitől bekattan nem a volán mögött van a helye.


Én inkább attól vagyok kiakadva akik nem haladnak, nem néznek tükörbe, szembe jönnek ahol nem lehetne, nem tart távolságot, meg az idióta indexelős amelyiket feljogositja hogy bevágjon eléd; nem véletlenül alig használom.

2023. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
92%

Ilyenkor ha ledudálnak ki kell szállni és hátramenni, megmondani, hogy bocsi lerohadt az autód nem tudsz továbbmenni.

Majd visszaszállni és elmenni :DDDD


Egyszer pesten meg akartam fordulni kétsávos úton, de sokan jöttek + villamos meg még bánat tudja mi, nem akartam elkapkodni.

Mellémjött balról a bmw-s amennyire tudott és átkiabált, hogy nem akarok menni?

Mondtam neki, hogy nem... itt akarok leparkolni.

Csak nézett hülyén XD

2023. jún. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!