Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gépjárművem ideiglenesen...

Gépjárművem ideiglenesen szeretném kivonatni a forgalomból ügyfélkapun keresztül, mi a teendő, ha kifizettem a szolgáltatási díjat, de a kocsit nem vonták ki a forgalomból?

Figyelt kérdés
Mai napon szerettem volna a gépjárművem kivonatni ideiglenesen a forgalomból, mivel egy hosszabb motorfelújításba kezdtem, meg is adtam az adatokat, végig nyomtam mindent, kifizettem a költségeket, írta a rendszer, hogy kérelem benyújtva, de se dátumot nem kért, hogy mettől meddig, se semmit. Kérelmeim között egyáltalán nem látom. Esetleg valaki tudja mi a teendő ilyenkor? Fontos lenne kivonni, hogy ne keljen feleslegesen a biztosítást fizetni rá, ha úgy sem használom.

2023. aug. 1. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát de melyik része nem érthető annak, hogy "kérelem benyújtva"? Attól mert online kérelmezed, attól azt még egy embernek kell rögzítenie, ergó időbe telik.


És minek kérne dátumot? A rögzítés időpontja a dátum.

2023. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt már régebben kivonva. Van egy olyan fül, hogy "kérelmeim". Ott az előző kivonás szerepel illetve a vállalkozásomhoz tartozó kérelmek is. Azért kell az időpont, mert meg kell adni, hogy mennyi ideig legyen kivonva, utána autómatán visszakerül és 1 év a maximum időtartam.
2023. aug. 1. 17:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Az új kivonás az nem szerepel a kérelmek között, ez lemaradt, bocsánat.
2023. aug. 1. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!