Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikertelen forgalmi vizsga...

Sikertelen forgalmi vizsga után mikor kaptatok új időpontot a következő vizsgára Budapesten és mennyi pótórát vettetek még az oktatótól?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 15:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok embert ismerek, akiknek elsőre sikerült a forgalmi vizsga, és ismerek olyanokat, akiknek csak második, harmadik, és egyet, akinek sokadik alkalommal.

Akiknek elsőre sikerült, ha nagyon szigorú lett volna a vizsgabiztos, találhatott volna okot a bukásra, és akiknek nem sikerült, azok is többnyire elismerték, hogy hibáztak.

Volt olyan, akit még a vizsgabiztos is dicsért, hogy ügyesen kezeli az autót, de nem szabad zavarba jönni, ha olyan helyzetbe keveredik, ahonnan csak egyenesen szabad tovább haladni, akkor egyenesen kell menni, tilos onnan jobbra kanyarodni, mert előtte arra kapott utasítást.

Olyan is volt, aki elkapott egy szerencsétlen lámpaváltást, és a sárgánál beleállt a fékbe, amikor inkább a gázra kellett volna lépni.

Forgalmi vizsgán egyetlen hiba miatt is meg lehet bukni, de általában az összképet figyelik az oktatók, ha a vizsgázó nem vét közlekedési szabályt, mennyire találja fel magát.

Nem buktatnak idegeskedésért, de azért igen, ha az idegeskedés miatt dönt rosszul, pl rossz sávból akar kanyarodni, mert arra kapott utasítást (ha nem megfelelő sávban van, arra mehet, ami onnan szabályos, kap új utasítást)

2023. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Igen, így van, én is hibáztam, annyira ideges voltam hogy olyasmit is elrontottam amit előtte sose, pedig nekem is mondta a vizsgabiztos hogy egyébként nagyon szépen viszem az autót, nem lesz itt gond legközelebb. De azért hazafelé jövet még soroltam magamnak a hibákat fejben, sorra jutottak eszembe apróbb dolgok is, amit nem úgy kellett volna csinálnom ahogy tettem. A másodikra próbálok nem ennyire rágörcsölni. Ha kapok már végre egyszer időpontot rá így lassan egy hónap után...
2023. aug. 28. 07:18
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Fentiekhez kis kiegészítés. Maga a gyakorlati vezetés megtartása is új szabályokhoz kötött. Ráadásul megújult vizsgarend van érvényben. Tablettet visz magával a vizsgáztató. Azon fut minden. Az első két hétben nagyjából 100% volt a bukási arány. Most állítólag változtatnak rajta.
2023. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%
Meg kell várnod amíg a vizsgabiztost kiengedik a kórházból és annak a háznak a falát is visszaépítik amin behajtottál.. 🤭
jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
😆😆😆 Köszi, novemberben levizsgáztam. 😊
jan. 21. 16:39
 16/17 anonim ***** válasza:

gratula! azóta szoktál vezetni kérdező? :)

ja és végül második alkalommal sikerült?

jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Igen, a tesóm autóját párszor én vezetem, de tavasztól ha minden jól megy a sajátomat fogom.

Második alkalommal sikerült igen. 😊

jan. 23. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!