Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert ítélnek rossz sofőrnek...

Miert ítélnek rossz sofőrnek 4 év városi vezetés utan ha egy új autóban ülök?

Figyelt kérdés

Olyan jeleket kapok másoktól ,hogy nem bíznak bennem de amikor egyedül vezetek teljesen probléma mentesen megy minden ,


Amikor mas autojaba ulok akkor sokszor kapok megjegyzeseket, hogy mennyire amatorkodom


Hogy lassan csinálom ezt ,lassan azt


2023. okt. 8. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell ám mindenre hallgatni, utasnak kuss a neve. De amúgy nekem sincs bárki mellett biztonságérzetem, pl. ha valaki ritkán vezet, vagy új autóban ül, ha nem érzi a kuplungot, baromira nem bizalomgerjesztő, hogy minden felváltásnál rándul az autó, és minden leváltásnál örülök, hogy be vagyok kötve. Meg aki tud közlekedni, az nyilván észreveszi, hogy nagyon liberálisan kezeli valaki az indexet, nagyon későn kezd el fékezni, nem tud gyorsítani, vaksi, nem látja, mikor van alkalma sávot váltani, mert sem a tükörben nem látja a távokat, sem az autó méretét nem ismeri.

Ezeket én mind levágom általában, csak nem mondom ki. És az tök mindegy, hogy 4, 14 vagy 24 éve vezetsz, rengetegen vezetnek így. Én nem csinálok problémát belőle, ha nem én vezetek, pofám befogom, ha meg én vezetek, az ilyeneket letolom az útról, megelőzöm, hogy ne legyek a közelében.

2023. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ui.: Az, hogy "problémamentesen megy minden" semmit nem jelent. Nem is olyan biztos az, ha tudnád, én hányszor kerültem már el balesetet, amit más okozott volna, és valószínűleg azt sem tudta, hogy hülyeséget csinál... Örülj neki, hogy szerinted problémamentesen megy, valószínűleg még nem volt olyan balszerencséd, hogy hozzád hasonlóak vegyenek körül az úton, és megoldották helyetted.
2023. okt. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak balesetmentes sofőrök és vannak idióták. Az előbbibe kell tartozni és minden ok. Az hogy most lassabban megy ez meg az, nem gond.
2023. okt. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát mindenki szerint rosszul vezetsz, szerinted meg jól, de csak egyedül. Szokták mondani, hogy ha mindenki hülye és csak te vagy helikopter, akkor el kellene gondolkozni
2023. okt. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rángatod a kormányt, fékezésnél bólogatnak az utasok stb. Ilyenekből egy laikus is érzi, hogy nem jól vezetsz.
2023. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha uj autoban vagyok uj helyen akkor kapok foleg megjegyzeseket
2023. okt. 9. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Hát, mert nem érzed az új autót és nem ismered az új helyet. Mondjuk ugye akinek van jogosítványa, annak nem kéne nehézséget okoznia, főleg több év rutinnal, de az is tény, hogy mindenkinek más mennyiségű gyakorlásra van igénye. Van, aki egyből kezel egy másik autót, van, akinek több óra megszokni, ahogyan van, aki forgalmi vizsgán már tök jól parkolt, meg van, akinél 2 év rutin után lesz vállalható, amit művel egy szűk helyen.
2023. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!