Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kezdjem el a kreszt?

Hogyan kezdjem el a kreszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves fiú vagyok, nemsokára 17. Szeretném elkezdeni a kreszt, csak nem tudom hogyan. Szüleim azt javasolták, hogy valami iskolai tanfolyamra iratkozzak be, de én inkább online tanulnék. Néztem oktató videókat, de azokat haszontalannak találtam. Ha valakinek van valami jó ötlete/tanácsa azokat örömmel meghallgatom.

2023. okt. 23. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
16,5 évesen kezdheted el. Online amúgy szerintem már jobb, mint a tanfolyami.
2023. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 igen 16,5 már elmúltam, csak nem tudom hogy kezdjem el a leghatékonyabban.
2023. okt. 23. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne tantermi kepzés, mert ott vissza is tudsz kérdezni ha valami nem tiszta. Ha oktató videókat nem erted, haszontalannak gondolod, akkor nem is érted a kreszt, mert hiába akarsz online tanulni, ha csak arra akarsz rámenni,hogy majd bemagolod a jó válaszokat. Csak ez nem megoldás, mert a vizsgán lesznek mindig olyan kérdések amikkel nem találkoztál.Az életről nem is beszélve,ahol nem lesz 1 perced eldönteni, hogy ki mehet előbb.
2023. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból mindegy, hogy tantermi vagy etitán, hogy mindenképp be kell iratkoznod autósiskolába. Ott pedig már mindent el fognak mondani
2023. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 itt nem arról van szó, hogy nem értem, ami ingyen van az általában haszontalan, nem elég effektív mód a tanuláshoz. Én inkább egy előre megírt, letesztelt úton szeretnék végigmenni
2023. okt. 23. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Az előre megírt , letesztelt út online felületen is az eTitan, amihez beiratkozás után a sulid ad hozzáférést. Az szép fokozatosan visz végig a feladatokon, alapoktól a közlekedési helyzetekig.
2023. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!