Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a környéketeken...

Szerintetek a környéketeken autót vezetők közül reálisan hány százalékuk alkalmatlan a vezetésre?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok alapján. Pl. idegbetegek, komoly, gyakori szabálytalankodások stb. miatt.
nov. 22. 20:40
A kérdező szavazást indított:
0%
10%
20%
30%
40%
50%
60%
70%
80%
90%-100%
13 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
1-2%, de olyan válasz nem volt, úgyhogy 0-ra kerekítettem. (Nem Magyarországon élek)
nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bar gyakran idegeskedek a forgalomban kissebb nagyobb hibak miatt, ha jol belegondol az ember ezek nagy resze nem feltetlen alkalmatlansagbol fakad, igy en is az elso valaszolo kornyekere mondanam.
nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
90%. Amerikában élek, itt müzlis dobozban adják a jogosítványokat.
nov. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3-as


a nèmetek szerintem meg csak megveszik. Tragédia hogy vezetnek... 90%-uk alszik, kullog, sosem előz, tempójuk mit az éticsiga. jobbratartásról fogalmuk sincs.

nov. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4-es, érdekes, Magyarországon meg rendkívül dinamikusan és magabiztosan vezetnek. Vagy csak az itteni bírságot könnyen kifizetik?
nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
akkor azok nem németek. a német rugalmas? a hónap vicce :D ilyen merev, túl szabálykövető birka népség nem sok van. a múltkor reggel megyek munkába, a főúton 60nal teherautó, mögötte kullog 4 autó, istennek se előzne egy se. én 5.ként kielőztem a sort. beállnak faroknak és onnan nem tágítanak. leesik 2 cm eső, 70-80nal nem mernek többet menni. autópályán botrány amit csinálnak. álmodoznak, alszanak. meg nem mozdulna a középső sávból 80-100zal. a magyarok klasszisokkal jobb sofőrök.
nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ja a tükröt hírből sem ismerik, nemhogy használnák... indexel és már rántja is a kormányt, úgy van vele majd te állj meg a főúton, vagy fékezz le. lenne kamera az autómban egy hónapig nézhetnéd egyfolytában miket csinálnak. 90%-uk nem alkalmas a vezetésre. a volt szomszedasszonyom 86 éves volt, 2 bottal járt és parkinsonos. és beült az autóba. szerinted milyen reakciója volt neki? borzalom.
nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os, de hát nem az van, hogy talán egyedüliként az EU-ban náluk nincs seb.korl. autópályán? Én azt gondolnám, kihasználják és 150-200 körül repesztenek, legalábbis a belső sávban.
nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 Csak németországban van sebességkorlátozás nélküli rész. Nálunk kiszakadna a futómű a szar minőségű aszfalt miatt 200 felett.
nov. 23. 22:28
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 22:25



Kihasználják, de kb csak a 10%, aki tud is vezetni (vagy a külföldiek). Amúgy alszanak vagy a középső, vagy a belső sávban.

nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!