Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedden forgalmi vizsgám lesz...

Kedden forgalmi vizsgám lesz és nagyon félek! Valami tipp?

Figyelt kérdés
Magától a vezetéstől és a forgalomtól már egyáltalán nem félek. Attól rettegek hogy beül mögém a vizsgabiztos aki minden apró mozdulatomat figyeli és azt várja mikor rontok el valamit. Tudtok adni valami tanácsot, hogy hogyan győzzem le ezt a félelmet a vizsgáig? Valamint hogyan lehetek szimpatikus a vizsgabiztosnak? Hogyan öltözzek fel és hogy szólítsam meg?

dec. 1. 15:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Mi volt a hibád?
dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Behajtottam egy tök üres utcába, Y megfordulás volt a feladat. De sajnos irányjelző nélkül húzódtam le az út szélére. Amikor tettem volna ki balra az irányjelzőt, hogy kezdem a manővert, szólt a vizsgabiztos hogy a vizsga sajnos itt véget ért. Tisztában vagyok az irányjelző fontosságával, ezt a feledékenységet csak a vizsgadrukknak tudom be.
dec. 5. 22:01
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Másodjára jobban fog menni. :) Meg baromi sok múlik a vizsgabiztos hangulatán ám.

Elsőre én is megbuktam, a másodiknál olyan ideges voltam emiatt, hogy azt se tudtam, mit csinálok. Egyívű fordulásnál, megmondom őszintén nem is tudom, hogy nem kattintottam át a jelzőt, vagy rosszul pöccintettem és visszaugrott a rövid tikkelés után. De engem nem buktatott meg érte, szóvátette, dadogtam egy sort hogy de, de, csak rosszul böktem meg, és csak hibapontnak írta be - én megbuktattam volna magamat igazából. :'D De ezzel együtt is átmentem végül. :)

A lényeg, hogy sok múlik a vizsgabiztoson, szóval ne keseredj el, legközelebb jobban fog menni!

dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%
ez egy tipikus szivatós buktatás, mert a rendes életben 10ből ha 1 használja így, vagy még kevesebben.
dec. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

"mert a rendes életben 10ből ha 1 használja így, vagy még kevesebben."


Es ezzel mit akartál mondani?

dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mikor mèsz következőre?
jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!