Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C3 1.4 HDI, motorvezér...

Citroen C3 1.4 HDI, motorvezérlés , izzítógyertya, öninditó, új akksi, ezek mind ki lettek cserélve de csak melegen indul, hidegben egyáltalán nem akar indulni. Szerelő mondta hogy porlasztós lehet???!

Figyelt kérdés
dec. 9. 09:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Tehát fixen tudod, hogy rossz 2 injektor, és még csodálkozol hogy nem indul?
dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
A bontobol veszek és be fogják szerelni
dec. 9. 12:41
 13/31 anonim ***** válasza:
Amit a bontóból veszel ahhoz se fűzz sok reményt.
dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Az a problema, hogy a szerelo kokler. Ezer szazalekig biztos vagyok, hogy hibakod olvasas sem tortent, mert amiket kicsereltetett, szinte mind-mind feldob hibakodot, kizartnak tartom, hogy ennyi hibakod lenne, ergo talalgatas megy. Rossz porlaszto is okozhat hideginditasi problemat, bar ha ket hengerben jo a porlasztas, akkor rettenet gyatran, de HDiben el kene indulnia szerintem (felteve, hogy a ket porlaszto nem kicsit rossz, hanem nagyon, bar az melegen is problemat jelentene). Viszont valoszinu, hogy dobott hibakodot a rendszer, es abbol ki lehetne indulni, hogy melyik rendszerben jelez hibat.


Amugy pl HDi ilyen idoben izzitas nelkul is indit, mert az eloizzitas 0,5mp, vezerles oregedese nem produkal ilyen hibat, tehat eleve ez is ertelmetlen volt szerintem. Onindito cseret se nagyon ertem.

dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Most kb 11 fele be indult igaz nehézkessen de be indult! Most melegen már pöcre indul. Allitolag hibakod leolvasáskor a vezérlés jott ki nekik….. ha nem is volt igaz ez van. A bontos meg ad 15 nap garanciát a porlasztókra
dec. 9. 13:19
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Túl kell adni rajta és venni egy megbízható láncos benzinest. Már mint ha nem akarsz ennyit szívni.
dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Élőadat mit mutat? Veztengely szöghelyzetét érzékeli? Indításhoz elegendő a rail nyomás(150-200bar)? Valószínűleg ha fújásra indul, izzítók vesznek fel áramot akkor nem kap rail nyomás jelet, vagy nem kielégítő számára és nem fogja kivezérelni az injektorokat. Vidd el olyanhoz aki ért hozzá, 2 perc alatt megmondja, hogy mi áll a nehézkes indítás hátterében.
dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
20: Ezeket nem tudom. A szerelő mondta hogy a porlasztók miatt nem indul hidegen. Motorvezérlés és izzítógyertya cserék után még ezt a két porlasztót ki cseréltetem de utána már nem foglalkozol vele. Az egyik GYIK-es privátba írta nekem hogy még szelephézag nem jó ,
dec. 9. 17:09
 19/31 A kérdező kommentje:
Tisztességesen költöttem rá hisz meg akartam menteni , mert ez az egy autom van.
dec. 9. 17:10
 20/31 anonim ***** válasza:
Azt látjuk, hogy fizetsz mint a katonatiszt, de nem ész nélkül kéne szórni bele a pénzt. Rendes diagnosztikát kell rajta végezni ami pontosan megmondja, hogy mi a baja. Ez nem egy megbízhatatlan motor és nem is űrtechnika. Megbocsáss, de a szerelőddel van gond leginkább, ha motorvezérlőt cseréltet, majd ha az nem jön be akkor izzítókat, majd akkut majd ha ez sem segít akkor porlasztókat is vetet veled. Nem a bontós szereli neked? Ők szoktak eszetlen alkatrész cserélgetéssel javítani...
dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!