Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C3 1.4 HDI, motorvezér...

Citroen C3 1.4 HDI, motorvezérlés , izzítógyertya, öninditó, új akksi, ezek mind ki lettek cserélve de csak melegen indul, hidegben egyáltalán nem akar indulni. Szerelő mondta hogy porlasztós lehet???!

Figyelt kérdés
dec. 9. 09:18
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
23: Teljesen igazad van. Három különböző autószerelőnél volt a kocsi, az egyik ismerősöm is . Az ismerős is mondta miért nem először oda vittem , de ezen már kár rugózni. De az tény hogy két porlasztó kuka , és reménykedem hogy a ki cserelésűkkel meg oldódik a probléma .
dec. 9. 19:07
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem fog meg oldódni a problémád, hidegen akkor se fog indulni.

Mert ha a két porlasztót kiveszed, akkor is beindul hidegen és melegen is csak egyenlőtlenül fog járni.

dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

" Szerelő mondta hogy porlasztós lehet?"

Ez nem szerelő !! csak elteszi a pénzt és majd lesz valahogy.

dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
25: Akkor már tényleg nem tudom mi lehet a baj :(
dec. 9. 20:24
 25/31 anonim ***** válasza:
71%

Az a helyzet, hogy mikor a hiba kiderült akkor egy igazi szakemberhez keleltt volna menni, és ő csinált volna diagnoztikát.


Mert háát itt sokminden szóba jöhet, banális és fatális hiba is


Ha egy diesel motor hidegen nem indul, de melegen igen annak sok oka lehet.


Pl a legbanálisabb hogy régi még a nyári szezonban vásárolt gázolaj van benne, az nem bírja hideget és besürüsödik.

Lehet ez izzitási probléma

lehet ez motorkopás miatti kompresszióhiány. és persze lehet az üzemanyag ellátó rendszer valamely elemének hibája.


Ezek közül van ami nagyon nem egy olcsó hiba

Ha pedig két porlasztócsúcs hibás, akkor nyugi a másik kettő is nemsokára cserés lesz.


Ahelyett hogy egy valag pénzt elköltöttél alkatrészek csereberéjére hogy a szerelő azt se tudta mi az ami nem jó, mutatja mennyire kókler.

Azt kell kicserélni ami nem jó!

dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Hát igen rá költöttem nem kis pénzt. Gázolajszűrő is lett cserélve plusz légtelenítés. Mind a négy izzitó gyertyát is. Kompresszió mérésen nem volt ez igaz . Pénzéhes kókler szerelők vannak és ez az én hibám is hogy ilyenhez vittem
dec. 10. 06:17
 27/31 A kérdező kommentje:
És vennem kell bele nagyobb akait mert jelenleg 55 amperes van benne ami gondolom nem elég neki
dec. 10. 08:01
 28/31 anonim ***** válasza:

Szintén 1.4hdi-m van, C2.

Koràbban hibajelensèg volt, elindulás után hidegen leállt, kb 1-2 perc alatt.

Magasnyomású környékén kicserélünk egy szelepet, azóta megszűnt.

dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Majd ird meg, hogy mi volt a hiba.
dec. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

27. Hát az mi a jóisten?

Mert ha akkumlátor, attól még indulni kellene hogy kisebb a teljesítménye.

dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!