Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez vajon még hány évig megy...

Ez vajon még hány évig megy át műszakivizsgán? A vizsgabiztos hívta fel rá a figyelmemet, hogy lehet két év mulva már buki emiatt.

Figyelt kérdés
dec. 27. 13:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
dec. 27. 13:53
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha megcsináltatod akkor sokáig.

Ha nem akkor a következőn már biztos nem. De ezen se kellett volna már átengedni

dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom egy Swift ér-e annyit, hogy megcsináltasd, de szerintem ennek már kettővel ezelőtti vizsgán sem lett volna szabad átmennie, most meg a legelső pillantás után mélyen kellett volna bevésni, hogy bukta.


Véletlenül nem írnád le, hogy hol volt ez? Szívesen bezáratnám az ilyen patkányokat.

dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igazából ennek már most se kellett volna jatt nélkül átmennie..

Csináltasd meg, akkor jó lehet sokáig.

dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elég sok vizsgahely van ahol át lehet jattolni kocsit szerencsére..

Nem kell ezeket bezáratni, sok olyan autó van amivel SEMMI baj nincs de mégse megy át normál helyeken..

dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a gond, hogy átmennek az ilyen autók, hanem azzal, hogy nem tudjuk mire is használják őket.


Én volt, hogy három helyre vittem az autómat elzetes műszakira.

Mindhárom helyen mást hoztak ki hibának.

Most akkor mégis miről beszélünk?

dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#7 Átlagosan heti 4 autót tolunk át műszakira egy kifejezetten szigorú helyre. Soha egyetlen egyet sem buktattak meg. Tudod mi a titok nyitja? A megfelelő felkészítés és a jó műszaki állapot. Nem kell hogy tiptop szalon állapotú legyen, ne hogy azt hidd, hogy mi ilyeneket viszünk, mikor az autóink átlagéletkora 12 év. A műszaki része legyen rendben. Az, hogy ott tátong egy öklömnyi lyuk az alvázon/küszöbön, ráadásul közvetlenül a lengőkar bekötés mellett... hát ne haragudjon meg senki, de ott bármelyik pillanatban kitörhet minden, aztán sodródik ki és veszélyeztet másokat. Csodálkozok, hogy nem szakadt össze azon a trapézemelőn. De egy hónap múlva már lehet beszakadna. Ilyen autót forgalomba engedni elfogadhatatlan. Sajnálom kérdező, megismétlem, hogy nem téged akarlak ezzel minősíteni, meg nem akarok neked rosszat, de ez számodra is világos kellene hogy legyen, hogy önmagadat is veszélyezteted. Ha úgy szeretnél válaszolni, mint #5-ben, hát hajrá, de akkor sincs igazad. Közveszélyes az autó és kész.
dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 saját magadnak írkálsz? :D :D


Sok olyan autó van ami lehet pl rozsdamentes, hibátlan, fék-futóművel, csak valahonnan hiányzik a szent "E" jel, de amúgy pont hibátlanul működik, de ilyen fityfasz hülyeségek miatt kipenderítik. :)

dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megcsináltatod, vagy olyan helyre viszed, ahol okosba átmegy és akármeddig átmegy
dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8 Törölve lett valami. Vagy elírtam. Fene tudja, ne ebbe köss bele.


Soha nem fog E jel miatt megbukni semmi. Nem figyelik. Szerinted minden egyes elemen megkeresik? Egy egész nap rá menne egyetlen autót. Ez az E jelre való mutogatás csak azoknak a hülyesége és kitalációja, akik valami illegális módosítást végeztek el az autón, ami bukáshoz vezetett. Az ilyen módosítások E jellel is bukást érnek. Nem az E jel hiánya a probléma, hanem hogy olyan módosítást eszközöltek, ami szabályellenes.


De a tuning egy teljesen más téma, itt most az egyszerűség kedvéért szerintem maradjunk az átlagos, gyári autóknál.

dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!