Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van lehetőséged új autó...

Van lehetőséged új autó vásárlásra ?

Figyelt kérdés

márc. 3. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkinek van, erre vannak a hitelek, amit kvázi bárki kaphat és így bárki tud venni új autót.


A visszafizetés már egy másik kérdés...

márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyon akarnám, meg tudnám oldani, pedig nem keresek túl jól. Egyszerűen nem érzem szükségét, hogy ennyire kicentizve éljek egy új autó miatt, pedig munkába járáshoz elengedhetetlen sajnos. A meglévő autóm 20+ éves, jól karbantartott, kis fogyasztású és a szervizelése is olcsóbb, mint az újabb autóknak.
márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lenne lehetőségem rá, de ez nagyon megterhelne anyagilag. Keveset használom a kocsim, így különösen buta döntés lenne. Egy 10 éves autóm van amúgy, ezt biztonságosan fenn tudom tartani.
márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert még nem fingott bele senki előttem (maximum aki elvitte a kereskedésbe) az nekem nem ér annyit, hogy évente elveszítse az értéke harmadát eleinte.
márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van
márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lenne, de amíg hibátlan a 17 éves autóm, nem veszek másikat. Ezt is újonnan vettem, következő is új lesz. Persze nem prémiumra kell gondolni, hanem 8-10 millás kategóriára.
márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek van, erre vannak a hitelek, amit kvázi bárki kaphat és így bárki tud venni új autót."


Nem, akkor a bank vagy a lízingcég vesz autót. Ha lízingelsz, vagy bankkal finanszíroztatod, még az utastér viláagítás izzója sem a tiéd, csak használod.


A banktól még a törzskönyvet sem kapd meg szerintem, bár lehet ez változott már. A lízig jelentése meg "bérbe vétel".

márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha akarnám, akkor meg tudnám oldani, és fenn tudnám tartani. De ezt két okból sem teszem:

- nem az autó az elsődleges dolog, amire pénzt akarok költeni, vannak ennél fontosabb céljaim, és a kettő együtt viszont sajnos nem fér bele.

Úgyhogy egy megbízható használttal sokkal jobban járok.

- van céges...

márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

"Van lehetőséged új autó vásárlásra?"

Bőven van, de nem veszek.

Eddig mindig új autókat vásároltam. Nem nagy számokat, csak ami kellett. Trabant, Favorit, Ford.

Az a filozófiám, hogy 5 évenként használt autót veszek, de magamtól. Annak nincsenek titkai. :-)

És csak akkor adom el másnak, ha már nekem nem felel meg. A mostani 20 felett van és teljesen jó. Szóval majd évek múlva jön az új.

márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amikor a mostanit vettem, simán vehettem volna újat is. De az értékvesztés engem is zavar. Ha cserélem is egy 3-4 éves használtra. Azért az majdnem új, legalábbis állapotra, de fél áron.
márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!