Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legsikeresebb passat...

Melyik a legsikeresebb passat generáció?

Figyelt kérdés
márc. 26. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
B3
márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a B5. Ott technikailag is akkorát ugrottak, hogy nem tudom lesz-e meg iyen a passat történelmében...
márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Bár sosem volt német autóm. De minap ültem egy öreg b5-ben és szerintem tökéletes úgy ahogy van. Tágas és kényelmes is.
márc. 26. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tartasz sikernek, értékesített darabszám?
márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, főleg a darabszámra gondolok.
márc. 26. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is B5, főleg ha a B5.5-öt is belevesszük. Ott értek el egy tényleg prémium-szerű érzetet, és mivel akkor még nem volt SUV meg Crossover lázban a világ, a szedán sokkal több ember választása volt. Régi szép idők. :)

De B6-ból is baromi sok fogyott, csak az nem volt egy kifejezetten tartós széria, mára elfogyott nagyon sok belőlük.

márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Körülbelül a b8 a Passat és a megfizethető autóknak a csúcsa. A krém a tortán mondhatni.
márc. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szolovjov ***** válasza:
A 35i/B4 szerintem a legjobb, legolcsóbban fenntartható. De komfortban sokat javult az 5/5.5 széria. Ezek az utolsó, minőségi alkatrészekből gyártott, tartós Passatok.
márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!