Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogsival első...

B kategóriás jogsival első cross motor?

Figyelt kérdés

12 éve vezetek napi szinten. Építkezésen használatos furgonokat is és voltam évekig pizza futár.

Most egy nagyobb családi kocsim van. Kicsit sokat fogyaszt, de imádjuk. Kihasználjuk sokszor.

Viszont építkezéseken sokszor kipaterolnak egy idő után a parkolásra kijelölt területről. Előtte meg ugye a földmunka miatt szűkül a helyünk.


Mindig is tetszettek a motorok. De sosem léptem ezirányba. (Mindig volt autó amire érdemesebb volt költeni, hogy mindene rendben legyen.)

Most viszont arra gondoltam, hogy kényelmesebb lenne és kevesebb konfliktussal járna motorral munkába menni. Kevesebb helyet foglal és dugóba sem szorulok.


Nagyon tetszenek a cross motorok. De nem tudok semmit semmiről.

Nyilván nem azt szeretném hogy megveszem és első utam a reggeli csúcsforgalom Budapesten. Szánnék rá időt.

Valaki okosítson ki kicsit kezdetnek.:

-Jó lehet egy 50cm² cross motor erre a célra? Vagy legyen inkább robogó? (A cross motor jobban tetszik.)

-Kb mennyi a fogyasztása?

-Itt is kell adásvételit írni ugye?

-Mit kell.az adásvételire írni ha nincs rendszám?

-Biztosítás is kell rá? Úgy mint a kocsinál?


Kérlek ne röhögjetek ki. Mindig azzal "nyugtattam" magam, h nekem ilyesmire nincs pénzem. Így nem is jártam utána. Most van.

Kicsit meg vagyok zavarodva. Mert ha bele gondolok, a leggtöbb mai rollel képes 50-nél többel menni, mégsem kell hozzá se jogsi, se boztosítás. Még csak sisak sem. Ennek tudatában kérdezem ezeket.



márc. 29. 15:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az 50-es semmire nem jó. Ugyanúgy fel kell öltözni hozzá, az 1000-es motorral sem autópályán szoktunk balesetezni, hanem városban, otthonunktól két sarokra, meg jellemzően álló helyzetben borul. De a segédmotorral kb. sehova nem tudsz menni. És hosszútávon nem olcsóbb.
márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%

Városba teljesen jó a robesz, főleg kétütemű.

Autókhoz képest nagyon jól megindul, lehet vele tartani az 50-60at (többnyire), és rutinnal jól lehet menni az álló dugóban.


Városon kívül max. bringaúton megyek vele.


Ha lesz időm, és pénzem én is lerakom a B125öt, annyi nekem elég is.

márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Városba teljesen jó a B125. Kétüteműeket rég be kellett volna tiltani. 50-60-at meg nem tarthatsz vele.
ápr. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!