Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt vagy új motort...

Használt vagy új motort érdemes első motornak venni ? Illetve mennyibe kerül a jogsi + felszerelés ?

Figyelt kérdés

Most kezdeném a motorozást, az iskolák ilyen ilyen 250-300 között írják az árakat A jogosítványra, de minden ismerősöm aztmondta hogy ez jóval drágább lesz.


Illetve ha nem akarok spórolni a felszerelésen hisz mégiscsak múlhat ezen az életem akkor a jogsi + felszerelés mennyiben fog megállni durván ?


Előre is köszönöm a válaszokat 😄😊


ápr. 21. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írtad azt, hogy most A kategórián belül is melyikre mennél, mert az árak ennek függvényében is változnak, ne meg azon is, hogy neked mennyire megy a motorozás. Nekem az A korlátlanom több mint 400 ezerbe volt, igaz úgy, hogy a rutinon egyszer buktam, és ott vettem plusz 10 órát. Sajnos itt nem is voltak olcsók az órák, sem a kresztanfolyam, ez utóbbi 50 ezer, illetve a vezetési órák, tavalyelőtt 8 ezerbe kerültek, de nekem átnyúlott tavalyra, akkor már 10 ezerbe fájt. Ruházatra is közel 300 ezret költöttem.

Azt, hogy használt, vagy új motort érdemes-e venni, az meg a pénztárcádon múlik, ha megteheted, akkor úgyis újat veszel, bár úgy tudom, hogy elég sokat kell várni rá. Egy biztos,tanfolyamra ne sajáttal menj, mert ha elrontasz valamit, akkor inkább a suli motorjának legyen baja, és szinte biztos, hogy lesz is eldőlés majd. Sajnos láttam új motort lezúzni a rutinpályán

ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Újat.
ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!