Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Total 10w40 olajjal tapasztalat?

Total 10w40 olajjal tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nekem olajcsere óta, amióta ez került bele alacsony fordulaton csattog a motor. Aki ilyet használ, nektek is ez a tapasztalat? Előírásoknak megfelel az olaj.
ápr. 28. 23:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Inkább a 30 év lesz a gond... Szelep hézag vagy hidrotőke probléma szerintem.
ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Írd már le, hogy milyen autó, milyen motor, meg hogy előtte mi volt benne és most pontosan melyik Total 10W40 van benne. Lehet hogy több infót kapnál a találgatástól.

A Total nem egy szar olaj, sőt, az egyik legjobb, ha nem a legjobb ár/érték arányú olaj. Még az is lehet, hogy a viszkozitás ugyan rendben van, de nem az autóba való a Total olaj.

ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Total nagyon jó olaj.

Kizárt, hogy ne lenne jó az autóba. Az akkori előírású motorolajok már rég nem is léteznek.


Mint mondták írd le milyen motor.

ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Megfelel az autód gyártóművi előírásának? (Nem csak viszkozitás alapján! Hanem a szükséges, előírt szabványokat, teljesítményszintet teljesíti?) Ha igen, akkor nem lehet tőle baja. A Total azért nem egy no-name gagyi márka.

10W40-es Totalt utoljára a 2101-es Ladámban használtam. Tette a dolgát, nem volt vele semmi bajom. A mostani Euro6-os, biturbós autómba egyáltalán nem való, így meg se próbálnám beletölteni.

ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!