Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy autót venni....

Szeretnék egy autót venni. Kinéztem egy Fiat Bravot. Nem sok jót hallottam eddig a Fiatokról, megérné megvenni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó állapotban és jó árban van egy használt Fia amit meg szeretnék venni, de tudom hogy nem olyan jó autó, félek kicsit belevágni. Megéri, vagy tényleg olyan rossz ahogy azt mondják?
2009. jan. 9. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
A bátyámnak Fiat Punto 1-ese van És eddig ose volt semmi baja!!!!!Szóval hajrá!!! Talán a Bravok még majdnem jobbak mind a puntok de ha rám hallgatsz ha olaszt veszel bármilyent vehetsz!!
2009. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, keresek más típust...:)
2009. jan. 10. 16:02
 13/17 anonim válasza:

Nekünk egy 13 éves opel astra combink van 1.7 td de egy rozsda pötty sincs rajta,hibája sincs(csak a használatból adodóan),megy mint a golyó és kényelmesen elférünk benne négyen akár hosszútávon is.Sőt nyaralás kapcsán a sok csomag miatt sem volt gondunk még vele!!!

Az öcsémnek Fiat Bravo-ja van.Az autó kivülről jól nézki,sportos, de állandóan a világítás száll el neki és az elektronika hibásodik meg.de még mindig eljutott vele ahova akar és mivel neki tetszik nem érdekli más véleménye.És igaza is van mert mindenki más típusra esküszik akár tapasztalatból vagy hallomás alapján.

2009. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
ha adhatok egy tippet akkor vegyél egy Honda Civic-et :) abból is egy 1.5 vtec-et :)(1493cm3=kevesebb biztositás) 115LE 138Nm,átlag 6-7 literes fogyasztás :)) Hibája szerintem abszolút nincs,az egyik legmegbízhtóbb autó.és ami még lényeges,marha jól tartja az árát ;)
2009. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem egy 19 éves Fiat Uno-m van. 1
2009. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nekem egy 19 éves Fiat Unom van. 10 éve van nálunk, 9 évig semmit nem kellett rá költeni. Tavaly jött egy kisebb mélypont, akkor előjött pár hiba, futómű,fék, de amúgy semmi baja. Úton sosem hagyott, menni is jól megy. Motorikusan semmi baja, és a sokak által emlegetett elektromos hibákkal még hírből sem találkoztam. Minden működik rajta.

Nekem csak olasz auto kéne ezután is.

2009. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy 16 éves fiatom és ráadásul egy sport változat. Nagyon jó kis gép volt.Szerintem nem kell félni tőle.
2014. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!