Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek családi autónak 3...

Szerintetek családi autónak 3 ajtós Fiat Punto nem kicsi? Elfér benne a babakocsi meg a baba többi cucca?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöméknek Audi A4 Avant S-Line-jük van, épp hogy befér a babakocsi. Egy puntóba meg semmikép.
2010. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább Ulysse-t nézd meg vagy az alfa 156/159 SW-t természetesen dízellel!
2010. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(úgy fér be éppen hogy a baba cuccai meg a családé, és eddig csak 1 gyerek van)
2010. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaj ugyan már miért ne férne el?nem olyan kicsi,belül tágasabb.
2010. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most van pont Puntom, de azon gondolkozok, hogy lehet lecserélem, de max 500000-ig tudok elmenni és csak dieselt vennék. Gondoltam még 190D Mercire is. Csak azt annyira nem ismerem, hogy milyen, nem igazán szeretnék a kocsi szervizelgetéssel küszködni.
2010. dec. 29. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak alapból abba gondolj bele,ha már van kisgyerek,mennyivel bonyolultabb kipakolni a hátsó ülésről pl. szakadó esőben kipucsítva az autóból. 13éves F-es Opel Astránk van és nekünk sem egyszerű a közlekedés a gyerekkel. Hátul a gyerek (gy.ülésben)a párom mellette,anyós ülésen pedig pelenkás táskák és még gyerekjátékokkal kiegészítve mindez. Hátul a babakocsi,ami mellé,pontosabban fölé még pár szatyor férne el és ennyi. Ja,ez 5ajtós és nekem is görnyednem kell mikor bekötöm a gyereket az ülésébe. A 3ajtós változatot el sem merném képzelni,pedig még csak egyenlőre 3-an vagyunk 5ajtós autót használva. A Puntó jóval kisebb sztem bármelyik típust is vesszük figyelembe. :)
2010. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ezek még autók:

[link]

[link]


én ilyet vennék! jók, megbízhatók, ez még VW az újak már nem... nem drága fenttartani, és a mercedessel az a baj: hátsókerékhajtás hóban nem ér semmit! és ha családod van, nem tudsz sehova se menni az elég szívás...

2010. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omadjoe ***** válasza:
Puntoba babakocsit? mi 5 ajtosba tuszkoltuk be. de sokmindent nem lehetett mellé rakni. gy.k. semmit. családi autonak Mareát használunk. abba minden belefér! többször le lett tesztelve.
2010. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!