Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 2 tök egyforma ócska...

Van 2 tök egyforma ócska zsigulim. Az egyiket papirok nélkül vettem, azért hogy ha elromlik a "rendes" akkor átteszem rá a rendszámot és úgy megyek vele. Ha netán a rendőr rájön milyen büntetésre számitahatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 18:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
és szerinted én irtam ide rendszámot?
2011. jan. 15. 10:10
 12/20 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:03" vok

kedves kérdező én arra gondoltam hogyha mész az autoval vhova és nem állsz meg nekik akkor rendszám alapján azonositanak, nempedig itt az oldalon, (am meg kb 5perc alatt ki lehet deriteni hogy ki vagy és hogy pontosan honnan irsz 3m-es pontosságra) mármint itt az oldalon, de ez már mellékes

2011. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
jah jó,értem,rendben. kössz a figyelmeztetést!
2011. jan. 15. 14:06
 14/20 anonim ***** válasza:

"(am meg kb 5perc alatt ki lehet deriteni hogy ki vagy és hogy pontosan honnan irsz 3m-es pontosságra)"


ez sajnos nem igaz

2011. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
utolso! sajna hogy igaz! tesom nem irom le melyik szervnél dolgozik és ez 100% ugyanugy ahogy pl egy hivást bemérjenek ahhoz kb 1 perc szükséges és azt is 3m-es pontosságra be tudják mérni hogy hol van helyileg
2011. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
de itt nem hívásról van szó, hanem internetezésről
2011. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
utolso! szerinted melyik a komolyabb? egy telefon vonal aminek 2 "azonositoja" hivás közben vagy egy internetkapcsolat aminek min.10! szted? a mai olcsóbb GPS-ek is milyen pontosak... de ha nem hiszed az a te dolgod én tudom amit tudok és nem fogom neked többet itt bizonygatni járj utána....
2011. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
kedves utolso. Cisco halozati képesito vizsgam vam es halozatokkal foglalkozok. Szerintem te jarj utana hogy mi a mobiltelefonnál a cellainformácio majd az internetnél az ip cim és a proxy szerver...
2011. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 gungasam ***** válasza:

Ez olyan mint a lutri. Lehet, hogy 8 évig is mászkálhatsz az egyik autódon a másik számával. Aztán lehet, hogy két hónapon belül 4x nézik meg a papírokat mégse buksz meg.

Szerintem ne járj így, mert ha véletlen közlekedési baleset részesévé válsz (akár önhibádon kívül) akkor is te fogsz mindent kifizetni, hiszen érvénytelen, forgalomképtelen eszközt használtál autó helyett.

2014. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 gungasam ***** válasza:
Az előbb említett esetre nem érvényes a kötelező felelősség biztosítás, vagyis mindent ki kell fizetni. A rendőrt mentőt, a tűzoltót, az orvosokat, a bíróságot, a károsultakat!!!!Milliókba kerülhet a sittről nem is beszélve.
2014. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!