Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 1997 es 1.3-as suzuki...

Van egy 1997 es 1.3-as suzuki swiftem. Hidegen sokáig kell indítózni mire beindul, de ha egyszer beindul akkor onnantól kezdve bármikor beindul kb addig míg le nem hűl a kocsi. Akku nincs a toppon de rendesen forgat. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ha többször megjátszom azt h Ac-t megvárom míg feltölt akkor könnyen indul de ha csak 1 szer akkor nem csak 4-5 másodperces indítózás után. Mi lehet a hunyó? Ac-ra azért nem gyanakszom mert mértünk nyomást az rendben van és mellesleg nem rángat menet közben.
2011. febr. 6. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Milyen üzemanyagot tankolsz bele?
2011. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
95-ös OMV Agip . az utóbbi időben inkább OMV mert az esik útban de most mivel teljesen kifogyott a benzin MOL-t tankoltam bele(5 litert)
2011. febr. 6. 21:49
 13/15 A kérdező kommentje:
Érdekesség, hogy ha kevés benzin van az autóban csak akkor indul nehezen. Ha többször rárakom a gyújtást az ac elkezd mélyebben búgni és akkor indul pöcc röff. Ha negyed felett van a tank mutatója már rögtön mélyen búg és indul is, de alatta nem akar. Az ac ha szar lenne nem hiszem, hogy köze lenne ahhoz, hogy mennyi benzin van a tankban, ráadásul az autó nem torpan szépen húz.
2012. márc. 25. 19:55
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló 1.0 nál. De így minusz fokokban inkább, ha 2 napnál többet áll akkor nehézkesen indul de indul.

Amúgy rendesen indul és megy is, melegen és nyáron pedig könnyedén. Néha sípol valami egy ideig ha jobban forgatom a motort még jobban sipol de ez nem tudom mi.

2016. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hozzátenném, hogy üzemmelegen forgatom akkor sípol, de már megszünt.
2017. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!