Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elkap a rendőr segédmotorra...

Ha elkap a rendőr segédmotorral úgy hogy nincs jogsim és biztosításom sincs akkor mennyi a büntetés?

Figyelt kérdés

Bukósisak van.

ha van biztosítás akkor is ugyanannyi a büntetés?


2009. febr. 11. 18:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ha se jogsid, se biztosításod nincs akkor kerüld el messziről a motrokat..
2009. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
saját motorom van szal nem tudom és nem is akarom elkerülni:)
2009. febr. 11. 18:32
 3/26 anonim ***** válasza:
18%

Ne is kerüld el!

Én minden ősszel két hétig pörgök az északi középhagységben egy 42 éves Pannonia-val, se jogsim, se biztosításom, se rendszámom, sose volt bajom belőle....:))))

Egyszer Cseszneki várnál egy ladanívás zsernyákhoz még oda is kanyarodtam, megkérdezetm hogyan jutok fel a várba, csak annyit mondott, ezzel a géppel nem ajánlja, mert nagyon rossz az út...:)))))

2009. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
na erre van egy történetem : egyik csaj ismerősömnek névnapja volt, ezért a csaj nővére odaadta neki a robogóját, hogy motorozzon egy kicsit, persze a rendőr elkapta...bukósisak volt biztosítás volt csak jogsi nem volt. bíróság lett belőle, és úgy beszélték meg hogy azt mondják, hogy nem odaadta neki a nővére a robogót hanem ő "csak úgy elvitte" ( mert különben a nővér is kapott volna büntetést, vezetés átengedése jogosítvány nélküli személynek vagy minek minősül) na mind1 a lényeg hogy a csajt aki a motort elvitte kapott pénzbírságot és 1 évre el lett tiltva mindenféle jogosítványtól.
2009. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok : asszem 30 ezer volt a bírság
2009. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
30000Ft körül.A biztositás nem drága,jogsi nem kell elég kresz vizsga.asszem.
2009. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztosítás nélkül ha elkapnak , kivonják a forgalomból és 100 ezer ft-ig terjedő bírsággal sújthatnak
2009. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
"Amennyiben nem rendelkezik biztosítással, 100 ezer, viszont ha van és a helyszinen nem tudja igazolni, akkor 30 ezer forint a bírság."
2009. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Oszlassunk el egy régi és magát makacsul tartó félreértést: most már nem elég a KRESZ-vizsga a segédmotorkerékpárra, jogosítvány kell hozzá. Ugyanazok a tanfolyam és a vizsga tárgyai, mint a B kategóriánál, csak természetesen mindezt segédmotorkerékpárral kell abszolválni.
2009. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Sokat fogsz fizetni, de egyébként meg is érdemled!!!

Én még egy napot nem vezettem jogosítvány nélkül, és nagyon nem szeretném, ha a gyerekeimet egy idióta jogsi nélkül vezető elgázolná!

2009. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!