Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valamilyen színes alvázneon...

Ha valamilyen színes alvázneont (piros vagy kéket) teszek a kocsim aljára azért gondolom megbüntetnek de kb mennyi a büntetés ilyenkor ha megállít a rendőr?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha a kocsi kívül eső területet nem világítja meg, akkor nem büntet. Értsd úgy, h a kocsi alatt világít, az nem gáz, de ha már a kocsi körül is, az igen.
2011. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól érzed, büntetés lesz belőle. Gondolom ez szabálysértés, úgyhogy 20-30 körül lesz a bünti, ha nem jelent fel. De ez lehet akár engedély nélküli átalakítás, aminek a vége szigorított műszaki vizsga.
2011. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Különben a kék szín tiltott, mert különleges jelzés, a pirosban nem vagyok biztos, de szerintem az nem.
2011. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a forgalomra való alkalmatlanság miatt elveszi a forgalmit az biztos.
2011. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hát azért azt nem hiszem hogy ilyen miatt elveszik a forgalmit.
2011. jún. 29. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, 2 éve, télen megbüntettek, akkor még 20 ezer forintos 4 db os neon miatt. Megkülönböztető jelzésnek tekintheti a forgalomban részt vevők többsége, így a piros, kék neon ! engem 20e Ft-ra büntettek meg, a rendőr azt mondta, ha nem fogadom el a helyszíni bírságot akkor eljárás indul, ami a közlekedési hatóság által elvégzett soron kívüli műszaki vizsgára küldésével jár! Utána megbántam, hogy ezt a csilli villi szart felraktam, tudom nagyon jó volt, és tényleg szépen mutat, de nem ér meg annyit, hogy utána megbüntessenek, én már megbántam, szerencsére utána le is vettem.
2011. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat.
2011. jún. 30. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Rohadtul nem számít megkülönböztető jelzésnek, csak a sok majom rendőr kihasználja a tudatlanságot és ezt a dumát adja be. Megkülönbözető jelzés az a villogó fény+változó hangjelzés együttes használata. Ha nagyon kukacoskodni akar, és villog a neonod+szól a zene, na abba lehet beleköthet mert mindkettő része adott :D Amúgyis rendőrje válogatja. amelyik szemét az úgyis kötekedik, volt olyan hogy haverommal felkapcsolt neonnal mentünk. elkezdett követni egy rendőrautó. haver aszondja... minek kapcsoljam le, már úgyis látták. mentünk Tesco parkolóba, jött a rendőr is utánunk. Megálltunk, kiszáltak a zsaruk is és oda jöttek dumálni. dícsérték a verdét stb..... Szal nagyon emberfüggő is!!!!
2014. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
verdát*
2014. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!