Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2105? Vélemények? Nagyon...

Lada 2105? Vélemények? Nagyon tetszenek a Ladák, van egy feelingje, amit nekem egyik autó sem tudna viszonozni. Ha minden igaz, pár hónapon belül meg lesz a jogosítványom, és első autónak gondolnám. Egy fiatal srác vagyok. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Jó, persze sokan mondják hogy vegyek Suzukit, mert nem drágák a régebbi swiftek, stb. De nekem már maga az öröm hogy egy Ladába ülhetek... Lada4ever!!
2011. febr. 13. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

azt ajánlom mindenképpen vidéken, idős tulajtól vegyél ha veszel mert azzal törődtek is meg nem is hajtották szét, ne csak a használtauto.hu-ra hagyatkozz, keresgélj a neten ingyenes hitetések között is, vagy kérj meg vidéki haverokat, rokonokat hogy nem e ismernek valakit akinek lenne ilyen.

De ne feledd egy Ladát minidig kell szerelni és sokat is eszik, nekem a 2103, a régifajta krómos négykörlámpás a kedvencem, az volt a luxuslada, olyanja csak a TSS elnöknek volt.

2011. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam, TSZ elnöknek, a másik kedvencem a Volga, az is csak a Nagyobb TSZ elnököknek volt, és ma már nagyon de nagyon ritka.
2011. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Vidéki vagyok én is:) csak találunk valamit a környéken...:)

a fogyasztás meg szerintem beállítás függő(nagyrészben...)

és csak hétvégente használnám az autót, akkor is óvatosan a gázpedállal!:)

2011. febr. 13. 21:12
 14/18 anonim ***** válasza:

A 2105ös szerintem is szebb mint a 07es, viszont a szíjas vezérlés véleményem és tapasztalatom szerint nem olyan jó megoldás. Persze ha csak hétvégenként nem elmebeteg módjára közlekedsz akkor nincs gond vele, viszont ha mégis néha elvadulnál, akkor 1-1 forszírozott tempóban abszolvált kanyarnál szinte biztos, hogy leesik az olajnyomás. Énsem őrülködök állandóan, hiszen énis szeretem az autómat, viszont gyakran rám jön ha már hátsókerék, illene elfűzni 1-1 kanyart:)

Ui: Ez nemcsak egy autó, ez életérzés

2011. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság hogy a 07 műszerfala szebb mint a 05, meg ugye azokba láncos motor van...csak nekem a 05 eleje tetszik jobban!:)

Amúgy ezzel így vagyok én is... Lada4Ever!

2011. febr. 14. 19:19
 16/18 anonim ***** válasza:

07-es Ladám van. Én is nagyon szeretem gyári állapotban van, hibátlan a gépezed. De... az utóbbi 5 hónapban kb 10 km ment. 9-10 litert is megeszik, ilyen benzinár mellett nem ajánlom. Amúgy más érv nem szól ellene, ja de! Ha esetleg ütközöl vele akkor nem sok esélyed van a túlélésre. Eléggé rossz a töréstesztje.

[link]

2012. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!!:)
2012. márc. 30. 21:46
 18/18 anonim ***** válasza:

Habár elég régi a kérdés leírom, hátha idetéved még valaki:)

jó választás 2105-3 ,05 karosszéria 1.5-ös motorral gyárilag. Nekem is volt, most 07 van.

2014. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!