Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem lehetséges, hogy a karburátor beállítással lesz gond? Nem tudom?

Figyelt kérdés
A kortörténet a következő:alapjáraton a motorom leáll és szívató segítségével tudok vele közlekedni. Kitisztítottam a karburátort és kicseréltem a fúvókát 50-es ről 65-re a szívatót vissza tolhattam,de 35km/h és 45km/h között rángat a motorom,ha gázt húzok neki vagy ha vissza engedem akkor a rángás megszűnik.(benzinszűrőt cseréltem,tank kipufogó takarítás,tank szűrő tisztítás,gyertya hézagon is változtattam, szóval ezeket már megcsináltam)A motor szerelő elsőnek azt mondta,hogy gyújtótrafó csere, lehet ez a gond?(Még annyi hogy,ha a levegőcsavaron tekertem egy picit nem állt le a motor,de a gyertya lekormosodott, és a motor csak gyertya tisztítás után indult megint.Persze a rángatás az továbbra is megmaradt.
2011. márc. 10. 08:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Óvatosan kell tekergetni és nem folyamatosan, mert kell egy kis idő, amíg a motor reagál. Beindítod és kb. negyed fordulatonként tekered kifele a csavart. Tekersz egy negyedet, 20 másodperc szünet, figyeled mit reagál a motor, gázreakció, ha nem jó, akkor megint negyed fordulat és így tovább. Eléggé aprólékos és időigényes munka, de megér, hidd el.
2011. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ok köszi próbálkozom!!!
2011. márc. 16. 14:14
 13/14 anonim ***** válasza:

megéri*


Ezt elírtam. Szólj ha valami nem megy, ha tudok még segítek. :)

2011. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kösz szépen! szóval teljesen betekert benzin csavar mellet ha egy picit is kihajtom a levegő csavart lekormosodik a gyertyám,ha vissza hajtom a levegő csavart és a benzin csavarral kezdek el játszani akkor ugyan az a helyzet mint eddig néha rángat magas fordulaton!
2011. márc. 16. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!