Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám kinyitni a ...

Hogyan tudnám kinyitni a PEUGEOT PARTNER 170 C 1.9 D? NAGYON FONTOS további lent

Figyelt kérdés
Na szóval le állítottam az autómat és lezártam na most szépen lemerült az akumulátora és a köponit zár ugye nem emeli fel a zárat de kulcsal sem lehet kinyitni valamiért bedugom a kulcsot és semmi nem lehet elforgatni hogyan tudnám kinyitni ilyenkor lécci segítsetek
2011. márc. 24. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is volt ilyen csak neki BMW-vel. Szerelőt hívtak aki a végén már a zár kifúrásával is próbálkozott, de sehogy sem tudtak bejutni az autóba és végül be kellett törni az ablakot, mert másképp nem ment a dolog. De még mielőtt végleg elkeseredsz és ehhez folyamodsz a hátsó ablakot törd be mert annak olcsóbb a beszerelése. Mondjuk szerintem nálad nem ekkora probléma. Azért egy Peugeot-ba könnyebb bejutni mint egy BMW-be szóval szakember ki tudja nyitni neked.
2011. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elfordítani se tudod a kulcsot, akkor valószínűleg csak beragadt a zár. Gondolom távirányítóval szoktad nyitni a kocsit, szóval ez nem meglepő. Lehet kapni zárolajozó sprayt, azt próbáld belefújni, nekem szokott segíteni.
2011. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget megprobálom a spayel ha nem segít betöröm az ablakot
2011. márc. 24. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem tudja kinyitni kulccsal, mert az ajtó nyitó-záró mechanizmus is elektromos. Egyébként meg, ha valahogy hozzá tudsz férni az akksihoz, tölteni rá kicsit, akkor az jobb megoldás, mintha betörnéd az ablakot.

Egy motorháztető felnyitása nem akkora macera, mint az ajtóé.

2011. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a spray nem segít, akkor csak az ablaktörés marad.

Olcsóbb egy oldalablak, mint egy zár meg a vele járó b@szakodás.

2011. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!