Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennél, ha tudnád, hogy...

Mit tennél, ha tudnád, hogy valaki jogsi nélkül piásan vezet rendszeresen egy olyan helyen, ahol rengeteg gyerek közlekedik meg biciklisek, meg egyáltalán, emberek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 07:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55% szerinted nagymenő vagy? Inkább tedd össze a kezed, hogy még nem öltél meg senkit. Ezen gondolkozz el! Én feljelenést tennék.
2011. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"persze majd egyből a yard mi?? mekkora 1 spicli mindenki!!!!"


Kíváncsi lennék, akkor is ez volna-e a véleményed, ha a te gyereked elüti egy ilyen felelőtlen idióta, mint amilyen te is vagy....

2011. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha Bács-Kiskun megye déli részén történik ez, jöhet a rendszám privátban. Mindenképp telefonálj be, elmondod, hogy xy vagyok, most láttam yx-t, hogy kijött a kocsmából itt rodeózik le-föl az y úton, vélhetően ittas, legyenek szívesek megnézni, a rendszáma abc 123. Ennyi, úgyis ráugranak...
2011. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az 55%-os spicliskedőnek pedig üzenem, hogy ne merje felhívni a rendőrséget semmi problémával. Adj hálát istennek, hogy nem történt baleset. Szar érzés lesz ám ha megölsz valakit, az autód szarrá törik, téged majd kivágnak belőle, és fizethetsz pár százezret... De ne legyen így.
2011. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

na persze felgyujtani a kocsiját.

te barom mit szolnál ha a tied lángolna 1 olyan barom miatt mint te?????

2011. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"te barom mit szolnál ha a tied lángolna 1 olyan barom miatt mint te?????"


pedig lángolnia kéne... más úgysem tartja vissza...

2011. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Névtelenül lehet?
2011. márc. 31. 21:37
 18/23 anonim ***** válasza:

76%-os vagyok, En mondtam, hogy felgyujtanam.


Az en autom nem langolna egy olyan barom miatt mint En, mert nem vezetek piasan.

Remelem nem egy apuka vagy, akinek gyerekei vannak, ha meg megis, akkor Neked igen nagy problemaid vannak, hogy kiallsz egy ittas vezetö mellett.

Ugyhogy beszelgethetünk, hogy ki a barom...

2011. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ja, te pedig kedves kerdezö, igazan megb@szhatod!

Ennyi idö utan, erröl tudva mar kellett volna tenned valamit. Ne magadat feltsd mar b@szod, gyerekekröl van szo, legyen ver a farkadba. Masreszt meg a nevedet nem hozzak nyilvanossagra, ugyhogy szepen ird fel a rendszamot, minden adatot amit tudsz es cselekedj!

2011. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy a rendőr megkérdezi a telefonban az adataidat, az egy dolog. Nem fogja közölni az ittas vezetővel, hogy ki jelentette. A rendőröket odairányítják, megszondáztatják aztán hoppá, maga ivott. Ennyi az egész.

Kérdező! Nem akarlak sértegetni tényleg, de gondolom ha a mamád tyúkját lopnák akkor sem nyomnád fel ugye? Segítsük már a rendőr munkáját, és vállald büszkén a neved, hogy segítheted a munkájukat. Ez amúgy mindenkinek kötelessége is. Láttam én már trezorral futó rablót, ahogy mindenki tétlenül végigkíséri a szemével... Ha azt várjátok, hogy mindenki háza előtt rendőr álljon, akkor arra várhattok. Viszont ha valaki nem fordul el, és összefog mással, vagy segít a rendőrnek sokkal eredményesebben lehet dolgozni, ahelyett, hogy várjuk a rendőrt mint a messiást, hogy csinálja már amit kell, hát nem látja...

Ez az én véleményem.

2011. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!