Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót ajánljátok "első...

Melyik autót ajánljátok "első autónak"?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és autót szeretnék venni, lehetőleg újat, részletre. Olyan autót keresek, mely viszonylag olcsó és praktikus, keveset fogyaszt és könnyű fenntartani. Tehát nem családi autót. Melyik ajánljátok első autónak"?
2009. febr. 27. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A régi swiftek jók de a wagon R+ és az onnantól kijött modellek nem. Opelek bármelyik modellje tökéletes 30 évesen is. Lacettit ne! Az az autó a mérnöki tervezés legrosszabb példája. Én 3 hét után eladtam a zsír új lacettimet és maradtam a jól bevált opeleknél. 3 hét alatt többet volt szervízbe mint nálam. Szervizes véleménye:Ez ilyen hogy itt csöpög a fékolaj, ott meg a kormány nyikorog... Rossz auto na!
2009. márc. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Opelt ne vegyél! Aláírom műszakilag nagyon megbízható autó sose hagy cserben. Sajnos rosz a gyári alváz-üreg védelmük és már 5 év alatt kijönnek rozsdafoltok. Matízt meg főleg ne vegyél megbízhatatlan kicsi nehéz a szervizelés. Szuzuki is egy kalap... azt se mert nem bejövős a csajoknál:D Olyan snassz. Neked egy seat ibizára van szügséked. megbízható mint egy opel és nem rozsdásodik.
2009. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szia!

Nekem Suzuki Ignis-em van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Tényleg semmi gondom sem volt idáig vele, csak a kötelező szervízeket be kell tartani. Viszonylag olcsó hozzá minden és jól bírja a terepet is, mivel én a Börzsönyben lakom, így napi szinten megyek vele a hegyekben.

2009. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Inkább legyen szar de a tied legyen ,ne a banké...ha érted mire gondolok.

Ha hiteles kocsit törsz szét nagyon beszophatod

2009. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 papagenou válasza:

2009-02-28 10:37


erre csak azt tudom mondani hogy hülye volt az illető. jól meg kell nézni mit veszel, nem kell feltétlenül egy 90évestől venni aki garázsban tartotta:)

nagyon jó használt kocsikat lehet venni, sőt sokak szerint jobb használtat venni, sok típus van amelyik első egy két évben kiadja a problémáit de aztán ha azok meglettek javítva már jó. persze meg kell keresni melyek ezek, de lényegtelen, használtat is lehet venni, és ha nem vakon veszel akkor sokkal olcsobban jösz ki végül

2010. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!