Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok 17...

Milyen autót ajánlanátok 17 éves lánynak első autónak?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg a jogosítványomat, és kapok autót a szüleimtól, azt mondták, hogy rám bízzák a döntést, max. 1,5 millió, de örülnének, ha találnék olcsóbban is. Mit ajánlanátok ebben az árkategóriában? Természetesen használtan. Köszi a válaszokat előre is. (És pár helyen láttam, hogy az ilyen kérdésekre jönnek a leszólások, hogy könnyű apuci pénzéből kocsit venni, de légyszi itt mellőzzük az ilyet, tényleg hasznos válaszokat várnék!)
2011. ápr. 6. 22:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
29%
17 évesnek semmilyet.
2011. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ne vezessek úgy 18-20 éves koromig, hiába van jogsim. Gyalogoljak. Apuék kocsiját is eszembe se jusson vezetni amíg nem kapom meg a sajátomat... Rendben. Köszi.
2011. ápr. 6. 22:22
 3/32 anonim ***** válasza:
16%
Nem az de 17 évesen felesleges azért h balesetet okozz. Előbb legyen némi gyakorlatod.
2011. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
Azzal h van jogsid gyakorlatod még nincs.
2011. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
Hogyan legyen gyakorlata, ha nem vezetés közben?? Direkt kérte, hogy ne ilyeneket válaszoljatok! (Bocsi kérdező, tudom, hogy én se adtam hasznos választ, csak nem bírom az ilyeneket..)
2011. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
mondjuk egy kockaladát..aztán már ha fél éve vezetsz rendszeresen és nem volt gond, akkor érdemes mondjuk egy drágább autóra beruházni. :)
2011. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
És min gyakoroljak, ha semmit nem ajánlotok? Ha semmit nem tudok vezetni, csak porosodik a jogsi a zsebemben, soha nem lesz gyakorlatom, és még újabb autóm. Attól, hogy tapasztalatlan vagyok, még nem biztos, hogy állat módjára kívánok száguldozni, de sose leszek tapasztalt, ha egy elhagyott úton vezetgetek el vissza... Ti se úgy kezdtétek gondolom...
2011. ápr. 6. 22:39
 8/32 anonim válasza:
mit hisztizel?írtam, hogy olcsót előbb, aztán ha rutinos vagy, akkor jöhet a drágább...kérj egy fiat bravat vagy bravot és gyakorolgass rajta..hasznaltauto.hu nézz szét.
2011. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek. Ezt a választ már köszönöm.
2011. ápr. 6. 22:50
 10/32 anonim ***** válasza:

Sz*rd le hogy mit gondolnak az emberek, gratulálok a jogsihoz :)


Mutatok pár lehetőséget hátha megteszik az egyik :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Írj nyugodtan ha valamelyik típus megtetszett és segítsegítehetek keresni egy jót :)

2011. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!