Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor tudnám oda adni a...

Mikor tudnám oda adni a kenőpénzt a vizsgabiztosnak az oktató tudta nélkül? :D:D

Figyelt kérdés
Megfognak húzni tuti,inkább fizetek neki minthogy + óra meg + vizsgadíj.Meg már motorozni szeretnék! (B)
2011. máj. 7. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, én kreszből buktam megy egyszer anno, minden más sikerült 1-re.

Azon elgondolkoztál már, hogyha nem vagy képes arra hogy le vizsgázz, akkor nem is volna szabad a forgalomba menned?

Nagyon (élet)veszélyes üzem a vezetés, komoly felelősségtudat szükségeltetik hozzá, szerény véleményem szerint, és amint kilépsz az aszfaltra magadért és mindenki más életéért is felelősséggel tartozol. Te már rögtön a kiskaput keresed, szóval felelőtlen embernek tartalak ez alapján.

Vannak már így is elegen az utakon, hozzád hasonlóan.


Első lépésként gondold át ezt, kérlek.

Ha meg minden szabályt megtanultál, és a motorkerépárt is megfelelően tudod műszakilag kezelni, akkor meg ne parázz ezen a félelmen(gondolatainkkal teremtünk), sikerülni fog a vizsga!


Ennyit tudok hozzátenni.

2011. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Engem nagyon nem érdekel a kocsi.Én motor miatt teszem kocsira,csak ugyanannyi mint a kismotor. azért teszem b re. Úgy elvette ez az egész tanúlosdi a vezetéstől a kedvem hogy egy jó hosszú darabig nem fogok vezetni,ha meg megbukok akkor valszeg egy hónap szünetet ki fogok hagyni.

Enyi.Kreszt megfelelően tudom!csak balfas* vagyok a kocsihoz enyi.

2011. máj. 7. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen tudatlan és béna emberek csinálják a baleseteket. Motoros ismerősöknek nem is beszélnék erről, hogy egy ilyen könnyű vizsgán megbuktam, mert ez nagyon égés. Inkább tanuljál még és gyakoroljál, mert gondolom nem szeretnél évekig kómában vergődni pelenkában egy kórházban azért, mert marhára sietős.
2011. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért nem lehet tudni, hogyan is gondolja ezt a kérdező, mert sok helyen alapból elvárt a kenőpénz, sok helyen meg kiakadnak rajta, na aztán legyen okos az ember! van olyan haverom, akit szó szerint leteremtett az oktató, hogy hogy lehet ekkora balfax, hogy nem adott a vizsgabiztosnak, hát így persze h nem engedte át ... szóval jó kérdés, ez pedig itt magyarország ugye
2011. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hat, nem tudom, en anno kis segitseggel mentem at (auto) forgalmi vizsgan, mert nem lett volna idom ujramenni. Az elso hetekben vezetni tudo ismerosokkel mentem csak, es belejottem, de eleinte azert csinaltam neha erdekes dolgokat... Sikerult meghuznom elegge az autot, kijavittatni valami tobbszazezer forint. Megerte? par potora olcsobb lett volna...
2011. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Mindenkinek jobb lenne, ha inkább plusz órákat vennél!

A lelkiismeretednek is meg nekünk autóstársaknak is sokat segítenél! Ezt tartsd szem előtt!

2011. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!