Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert vilagit folyamatosan a...

Miert vilagit folyamatosan a legzsak lampaja?

Figyelt kérdés
seat alhambramban folyamatosan vilagit a legzsak lampaja, es nem tudok rajonni , mi lehet az oka? talan valami erintkezesi hiba, vagy vezetek meghibasodasa okozhatja?
2011. máj. 8. 21:38
1 2
 11/16 Peti8201 válasza:
Nekem is ez a problémám a G astrában,az én szerelőm azt mondta hogy ne állígasd az ülést amikor gyújtáson van.próbáld ki hogy tényleg igy-e van.holnap nekem is ezt meg kell nézetnem.nekem is jelez
2012. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Pityusz válasza:

Sziasztok! Nekem is hasonló gondom van, de annyival másabb, hogy amikor az övet bekapcsolom, akkor az öv miatti sípolás megszűnik. De a légzsákot jelzi tovább. Nekem is volt az ülésem állítva, s a biztosítékokat is végignéztem (kivettem-beraktam) S nem tudom, hogy melyik dologgal rontottam el...

Arra is gondoltam, hogy a bizti kivételnél rögzült a hiba a kocsiban, s azután már az benne is maradt. Egyszerűen nem tudom. Próbát teszek,, töröltetem a hibát, s ha nem jön vissza, akkor a biztosíték volt. ha nem akkor az ülés a ludas. Ha valakinek van még komment szívesen olvasom! Sziasztok!

2013. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 naruto112 válasza:
Sziasztok nekünk egy hibás biztositék keresése közben világitott ki a légzsák hibajelzése utána pár nappal kilett töröltetve a szervizes annyit mondott legalábbis nekünk hogy az airbag kinyilt volna igyis,de azért nemárt vigyázni
2016. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Szia.

Ha egyszer kivetted a biztosítékot,akkor jelezni is fog addig amíg műszerrel ki nem üteted.

2017. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom, Seat Altea, olvastam fejebb a blogot es igy hiaba allitgatom az ulest keresem a hibat mert ha megoldom akkor se fog a vissza jelzo kialudni mert hogy irtatok csak inspekcio val lehet kiutni.. Azt fogom most megprobalni hogy leszedem a sarut hat ha.. Majd irok megjavult e...
2018. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 TakerNet3G válasza:
Ha valaki esetleg hasonló problémát észlel, mindenképp nézze meg az ülés alatti kábelt, nekünk az volt elszakadva, megforrasztottam, és voálá, működik :D ( ford fiesta)
2019. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!