Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW, Mercedes sokkal megbízh...

A BMW, Mercedes sokkal megbízhatóbb mint egy Opel, Ford, Volkswagen vagy csak a neve miatt ilyen drága?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

A Volswagen és a Mercedes a legbiztonságosabb ezek közül, tapasztalatból mondom, az én favoritom a VW.

Az Opel és a Ford valamennyivel "olcsóbb" ezért nem annynira biztonságosak, sok a műanyag, gyenge a karosszéria...

A VW már elég sokat foglalkozik a biztonsággal, lásd most volt Stieber Zoltán balesete, semmi baja nem lett, pedig frontálisan ütközött egy másik autóval 120-al.. igaz az Audi márkájú, de az már egyenlő a Volkswagennel ugye...


A BMW nem rossz kocsi, de az elektronikájával nagyon nagy gondok vannak, sokat kell szervizbe vinni ezek miatt, meg a javítása is egy vagyonba kerül..


Ár/Biztonság/"Tudás" akkor az mindenképpen Volkswagen.

2011. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem megbízhatóbb
2011. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem a Mercedes a favorit. van is 1 CL, és 1 régi ML osztályos meg 2 Sprinter a családban. a VW se rossz mert mielőtt megtört a Phaeton addig azt évekig nem kellett komolyabban javítani.

az opellal sűrűbben vannak gondok, a ford meg abszolúte megbizható, ritkán romlik és ugymond "igénytelen" is.

A BMW-t meg inkább hagyjuk. szomszéd 2 éves 7-es bömösének csak ugy lazán szétment az egész hajtásrendszere

2011. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy a Volkswagen PD TDi motorja nem túl megbízható.
2011. máj. 27. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg az opel a jó, és a ford a szar
2011. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

első vagyok.


Hát nem tudom, nekünk a VW Sharannal eddig semmi baj nem volt a motorral pedig abban is Volkswagen PD TDi motor van.

2011. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja, és már 6 éve megvan.
2011. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

A fő az,hogy német legyen. A felsoroltak közül a Mercit tartom a legmegbízhatóbbnak és a Fordot a legkevésbé.

A BMW,Opel,VW egyforma (megbízhatósági szempontból).

Szerintem. No meg az ADAC tesztek szerint is ...

:p))

2011. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak a német.
2011. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát igen,csak NÉMET!


De azért egy BMW-t ne számítsunk egy Ford-hoz! (nem csak úgy szórakozásból drágábbak)


BMW/Merci = Presztizs autó (az Opel,Ford,VW pedig hétköznapi autó) de VW az megbízható! :)

2011. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!