Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megértem, ha valakinek csak...

Megértem, ha valakinek csak suzukira van pénze, de minek bele xenon fényszóró, meg szárny, meg matrica, és minek nyomni neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 18:38
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%

Akkor nagyon megértő vagy...:-)

Szerintem egy kis Suzuki árából lehet pár évvel régebbi, de biztonságosabb autót is venni. Hogy minek bele extra kütyü? Háát mindenki azt bütykölgeti ami van neki. Azért egy Grand Vitarát én is szépítgetnék, ha lenne...:-)

2009. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
69%

Az Apuka által pénzelt ficsúrok miért tehetik ezt meg?


Aki meg csóró haljon meg? Okos vagy öregem...

2009. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
73%
ne haragudj, de had döntse már el mki saját maga, hogyan tuningolja az autóját! Nem értem téged miért zavar, hogy mások mit csinálnak a saját autójukkal!
2009. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%

Én azzal teljesen egyetértek, hogy az ember legyen tisztában a korlátaival. De pl. nekem sincs vadi új autóm, de amim van, azt próbálom csinosítgatni, számomra megfelelőbbé tenni és ha ebbe majd egyszer a matrica is bele fog tartozni, hát akkor lehet, hogy rakok egyet az autóra. Volkswagenes vagyok, de nem nézem le Suzukisokat. Nem telhet mindenkinek X5-re... Én sokkal inkább megkérdőjelezném, hogy átlagban minek nyomják a kocsinak? Nem kiélezetten a Suzukisokra tenném fel ezt a kérdést. Hiszen nem csak a Suzukisok között van barom, hanem a BMW-sek, a Mercisek, a Fordosok meg úgy minden autómárka képviselői között.

Egyébként a szárny, xenon és a többi ügyére vonatkozóan válaszolva, van akinek az tetszik és pl. neki egy sportos Swift a nagy vágyálma és ezért vesz Suzukit. Nem feltétlenül szegény az, aki Suzukival jár... Arra nem gondoltál, hogy esetleg van, akinek tetszhet is egy Suzuki?

2009. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
72%
Én is nagy suzukis vagyok. Általában 2 féle Suzukis van. Vagy idős úr kalapban 35-40-el vagy fiatal srác sötétítéssel és dübörgő zenével a seggedbe villogva utánna vissza 2 padló melléd ér és mutogatás!! Én az utóbbiba tartozom. Nekem is xenon van benne meg 1 jó nagy lökös az elején meg sportdob meg ami kell. A matrinyáról annyit hogy tecsóban is lehet venni csak szépen kell felrakni!!!! Jahh és neked milyen verdád van (kérdező). 23 éves vagyok és van egy 2001-es 1.3-as swiftem. Igaz anyámé volt és akkor mi van?????????
2009. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
58%
első válaszoló, akkor mondd, 300ezerért mi a jó vétel ha nem a suzi? Faszt érdekel hogy törik, ha elvisz bárhova és nagyon jól megy? Senki nem tervezi, hogy egy kilóval kivigye az ifa alól a futómávet
2009. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
76%
Suzukival kétféleképpen tudnak közlekedni. Mint írták feljebb, a kalapos urak 40-nel. Na ez a reális a kasztni alapján. Meg úgy mint a vadbarom, figyelmen kívül hagyva, hogy egy papírdobozban ülnek. Namost az ilyen papírdobozokat imádom lenyomni bárhol, bármikor (lámpa, autópálya, csak úgy) egy olyan vassal ami bőven 1t felett van, közelebb a 20-hoz mint én, és abszolút egy nagypapa járgány. a kis töketlenek meg csak lesnek és próbálkoznak...
2009. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
76%

Nem Suzukim van, szerencsere megengedhetek magamnak minosegi autot.


DE:

igy sorban valaszolva, azert van xenon-ja, mert szeret pl latni az uton. Ugyanis jelentosen nagyobb a fenyereje, mint a gyari fosnak, ami benne van. Javaslom probald ki, szerintem irigy vagy :P


A szarny jol nez ki, mint a legtobb auton.


Matrica? Ez miert faj? Draga? Meno? Szerintem egyik sem...


Nyomni pedig azert kell, mert szeretjuk kikerulni azokat az autosokat, akik feltartjak a forgalmat. Maskepp nem megy. Az elet rohan...

2009. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg miből gondolod,hogy akinek Suzukija van,annak nincs lóvéja?Te mivel jársz,busszal?Szar lehet,ha így van.Nekem egy 2 éves 1.5-ös Swift GLX-em van,a felét letettem kp-ban,a többi hitel.És teszek bele xenont ahogy túl leszek a lakás felújításon,mert tényleg nagyobb a fényereje mint a hagyományosnak és sokat járok az országban szarul v egyáltalán nem megvilágított utakon.És nyomom neki ahol lehetséges,mert megy.Egyébként az új Swiftnek ****-os a töréstesztje az EURO NCAP-én.Lehet fikázni a suzukit,de mennyivel jobb

kockára fagyni a buszmegállóban?

2009. márc. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
56%
azt bírom a legjobban, amikor a sok szakértő elkezdi fikázbni hogy milyen vékony lemetzből van:D 0,4-0,5ös lemezből van a nagy része, csakúgy mint a legúőjabb nagy nevű autúknak:D egyáltalán nem a vastagsága a baj, hanem a merevítések nem a legjobbak
2009. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!