Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megértem, ha valakinek csak...

Megértem, ha valakinek csak suzukira van pénze, de minek bele xenon fényszóró, meg szárny, meg matrica, és minek nyomni neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 18:38
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

[link]


"Állóhelyben AWD rajtot imitálni, vagy a szárny annyira leszorít még parkolás közben is? :D

Miért kék az alja hátul? nem értem a koncepciót! :)"

2009. márc. 27. 07:13
 12/48 A kérdező kommentje:

[link]


és a hirdetés szövege:


"Sürgősen eladó!!!

Suzuki Swift I-re való méretpontos egyedileg készített első és hátsó spoiler.

Elsőn kis sérülés könnyen javítható, hátsó még nem volt használva.Küszöb is van ajándékba (3 ajtósra)

Nincsen lefestve egyik sem.

100.000 ft-ért csináltattam."


Szóval minek egy 100 ezer forintos autóra százat költeni, ha még nem is néz ki jól. Persze - tudom. A trabikon is volt ilyen. És azért sok suzukis trabival járt előtte. Az is ment, ez meg ahhoz képest csudakirály!


Xenonról annyit, hogy csak a gyári legális... Ha te berakod, az nem gyári...

2009. márc. 27. 07:16
 13/48 A kérdező kommentje:

Nyomni azért kell, hogy kikerüljük azt, aki feltartja a forgalmat???


Én nem hinném, hogy én lakott területen (nem Pestről van szó) 50km/órás tempóval feltartom a forgalmat. És az én kocsimnak 220 a vége, és 6mp alatt 100-on vagyok. Nem azért nem repegetek lakott területen, mert nem tudnék, hanem mert nem szeretnék elütni egy kisgyereket, vagy még egy kutyát sem.


És leszögezném, hogy tudom, hogy a suzuki megy. De rengeteg autó sokkal jobban megy, mint a suzuki, és mégis tudnak normálisan közlekedni.Pont.

2009. márc. 27. 09:06
 14/48 anonim ***** válasza:
46%

Gratulalunk az autodhoz, ami 220-ig birja, es 6 sec alatt 100-on van.


Nekem sajnos csak egy 306 loeros autom van, es az is csak 6.1 sec alatt jut szazra (raadasul ez is csak gyari adat), ugyhogy tenyleg valami csodalval jarsz az utakon. (bar az enyem 250-ig birja, sot a gyar szerint 258-ig)


Szoval nyilvan kamu szamokat irtal, mert megint irigy vagy.


A xenon-ban tevedsz baratom, nem a gyari beepites a torveny, hanem a szakszeru beszereles. Es itt egyedul a fenyszoromagassag-allitas a kerdes. Az pedig nem automarka fuggo, h ki allitatja be normalisan, hanem egyenfuggo. A skoda oktavianak is belevilagit a szemedbe a xenonja ha a garazsban raktak bele, akkor most kezdd utalni a skodasokat is!


Mindenki neveben: koszonjunk, hogy lakott teruleten 50-nel mesz. Gyermekeink eletet mented ezzel meg! Egyszer majd megkerlek probalj meg Budapesten 50-nel haaldni. Kb a 2. lampanal fognak kirangatni az autobol. Es nem hinnem, hogy Suzukis lesz.


Egyebkent minek veszel nagy es draga autot (ami 6 alatt van 100-on), ha nem kell semmire? Csak arra utalok, hogy kerdezted, minek kolt vki 100-at egy Suzukira. Mert szeretne? Pl. Nem ertem minek faj ez neked.


A vegen kiderul, hogy Suzukija van, csak nem futja ra matricara :P

2009. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
62%
Csak ezzel tudod egy baj van,hogy aki hülye az hülye az audiba is meg a mercédeszbe is,aki meg nórmális annak meg tök mindegy mi van a segge alatt úgy is tud viselkedni.Az én kisöcsikém egy hete vett egy suzukit és büszke vagyok rá hogy a két kezével meg nagyon kemény fizikai munkával megkereste az árát.Mert munkából szerzett pénzen "csak" egy ilyen tipusú autót lehet venni,tudod.
2009. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
52%

Én a kérdezővel részben egyetértek. DE! Vannak rendes suzukisok is, bár nem ez a többség, és vannak idióta más kocsisok is, de nem ez a többség. És a suzukira légterelő spoiler mi a francnak? És a többi kocsira mi a francnak? Igazából egyik autónak sincs rá szüksége. Csak tényleg több suzukis tesz rá, mint más márkájú kocsi. Egyébként az új swift nagyon tetszik, és ezek sofőrjével ált-ban nincs baj, csak a kocka papír suzukissal van. Én elvből nem vennék suzukit, de csak azért nem, mert semmibe nézem a 1 ft-ért szart adnak 10 év hitellel (ez is a régi swift). A xenonról meg annyi a véleményem, hogy amelyikbe nem gyárilag van benne, annak legszívesebben betörném a lámpa búráját, mert MIND vakító, nem csak a suzuki.

Valaki itt emlitette, hogy 300.000ből mit vegyen? Hát az én párom munkával, spórolt pénzből vett magának kb ennyiért f astrát, és semmi baja, SOKKAL kényelmesebb mint az a fapados sz*r. ÉS hitel sincs rajta. Inkább járnék busszal,mint suzukival...

2009. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
A mai 13:59-el max egyetértek.De egyébként nem mindegy mi van alatta,ha azt szereti?Tudjon vezetni biztonságosan,ne veszélyeztessen senkit,de tartson fel a bénázásával oszt jól van.
2009. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
57%

Legalabb annyira csokott vagy te is (18:22), mint aki a kerdest feltette...


Primitivseg egyreszt altalanositani, masreszt barkit is egy auto alapjan megitelni.


Korulnezunk a hazadban, es ha nem parkettad van, akkor egy bunko vagy, mert szerencsetlen gyereked szivja a kitakarithatatlan padloszonyegbol a port??? Kb ezen a szinten tartunk.


Na en kiszalltam.

2009. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
39%
bocs,módosítok: NE tartsanak fel a bénázásukkal.
2009. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

MITSUBISHI LANCER Ralliart 2008

Motor

1998 cm3 soros 4 hengeres benzines

241 LE @ 6000 rpm

343 Nm @ 2500 rpm

6 seb. kézzel kapcsolható automata váltó


Kombinált fogyasztás

10,2 l/100 km


Gyorsulás 0-100 km/h

7,1 mp


Végsebesség

220 km/h


Kedves olvasni nem tudó. Odaírtam a gyengébbek kedvéért, hogy nem Butapestről van szó. Ott nyilván nem 50-nel megyek.


És igazad volt, 1,1mp-et csaltam, de nem direkt, lehet a tudatalattim volt, aki féltékeny a swiftre, vagy a spfaszlra.

2009. márc. 27. 19:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!