Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megértem, ha valakinek csak...

Megértem, ha valakinek csak suzukira van pénze, de minek bele xenon fényszóró, meg szárny, meg matrica, és minek nyomni neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 18:38
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
És én úgy érzem, megdolgoztam érte.
2009. márc. 27. 19:15
 22/48 anonim ***** válasza:
57%

T. kérdező!


Ha ilyen remek verdád van,mit foglalkozol másokkal,ha nyomják neki,meg xenon stb.Gratulálok a géphez,meg ahhoz is,ha volt annyi léd,h kp. kicsengesd.Halandó magyar,dolgozó ember részletre tud általában kocsit venni és azzal elégedett ami van neki mert megdolgozott érte.

2009. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
70%

Hat most megalaztal. Tudtam en, hogy nem tudok olvasni, az egyetemen is csak eloadast hallgattam :P De most mondtak itt, hogy tenyleg ott, van hogy Budapest. Ilyen az elet. Szarul is erzem magam emiatt.


Orulunk, hogy jo autod van. (bar ez elegge relativ) Szerintem nekem jobb van, eleve nemet, eleve 6 hengeres, sot meg a xenon is gyari benne (erre tudom, hogy erzekeny vagy) :) Es most szerinted nekiallok fikazni a te kocsidat (ami az en szemszogombol egy rom), vagy a suzukikat? Hat nem bizony. Mert itt kezdodik az ember.

2009. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Szia!


Ne érezd magad szarul. Tegnap voltam könyvesboltban, láttam, lehet még kapni az "első olvasókönyvem"-et. Remek kis gyakorlatok vannak hozzá. Jó olvasást.


Majd olvasd el, a topikban sem azt írtam, hogy nekem milyen fasza autóm van, ti meg csicskák vagytok. Csak azért írtam, hogy mivel járok most, mert azt mondtad, hogy szerinted nincs is ilyen autó. Csak beírtam, hogy van. De ez megint olvasás és értelmezés kérdés. De hát, olvasni az általánosban kellett volna, az egyetem erre már nem tanít meg sajnos. Talán azért nézd meg azt a könyvesboltot!


Vidám olvasást kívánok!

2009. márc. 27. 20:29
 25/48 A kérdező kommentje:

Továbbá: van xenon a kocsimban, csak nem vakít, mint a garázsxenon. És tényleg. Te csak kezdődsz még...


Előtted lévőnek:


Én egy halandó magyar állampolgár vagyok, 15 évig raktam a téglát az embereimmel együtt, még két éve is, csak már nincs rá időm. Szóval nem kell semmi különleges hozzá, csak bele kell vágni valamibe, ami működik.

2009. márc. 27. 20:32
 26/48 anonim ***** válasza:
51%
Sajat magad ismerted be, hogy a kocsi, amivel hencegtel, nem letezik. Tudod, az 1.1 sec... Innentol a kozosseg szamara szavahihetetlen vagy. Nincs mirol targyalni.
2009. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nem is tudsz vitatkozni, mert csak "most megaláztál" meg ilyeneket írsz.


Ha nem hát nem! Nem baj, ha nem írsz többet. Nem vagyunk egy súlycsoport.


További vidám olvasást.

2009. márc. 27. 20:36
 28/48 A kérdező kommentje:
Ezt a szamaras dolgot meg nem értem..
2009. márc. 27. 20:37
 29/48 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudok vitatkozni, es? Nem is akarok. Tegnap ota 4-en rohogunk rajtad, nekem ennyit meger. Felvillantod a leplet az elet nagy titkairol. Pl hordjunk teglat, Lancer lesz belole.


Egyebkent a mondatban egy kis szintaktikat kellett volna csak keress, es hopsz, mar ra is jottel volna, hogy az nem 'szamara', hanem 'számára'.

2009. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Na jó. Ha idegen szavakat használsz, próbáld meg helyesen. Egyetemista pff.. Mit tanulsz?


A szintaktikát nem keresni kell a mondatban, hanem alkalmazni.

2009. márc. 27. 20:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!