Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megértem, ha valakinek csak...

Megértem, ha valakinek csak suzukira van pénze, de minek bele xenon fényszóró, meg szárny, meg matrica, és minek nyomni neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 18:38
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
74%
Dehogynem, neked keresni kell, amit en alkalmaztam...
2009. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

A szintaktika kedves magyarul írni, beszélni és olvasni nem tudó válaszoló, mondattant jelent magyarul.


Tehát nekem mondattant kell keresnem a mondatban? Nincsen benne.


De mennem kell lefeküdni, apukám akar a géphez ülni.

2009. márc. 27. 21:02
 33/48 anonim ***** válasza:
66%

"a nyelvtudománynak a mondatokat és a mondat belső viszonyait, szerkezeti részeit tanulmányozó ága"


Ha mar ertelmezunk...: a mondatot annak belso viszonyai alapjan kellett volna ertelmezd. De egyetlen vagy itt, akinek ez gondot okozott.


Menned kell lefekudni? Apukad akar oda ulni? Hany eves vagy, 16? Es mikor raktad 15 evig azt a teglat.


Kamu vagy... ez van.

2009. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Te meg egy ostoba. Nem is használod a fejedet lásd be.


Ha kicsit gondolkodnál, már rég rájöttél volna, hogy nekem is suzuki swiftem van, és ezzel az agresszív viselkedéssel csak a sok autós szimpátiáját akartam megszerezni, hogy megsajnáljanak.


Ilyen a politika. Nem is pakoltam téglát. Politikus vagyok. Itt élem ki magam, ezzel levezetem a stresszt.


Én is értettem a szamaras mondatot. Mint mindenki. De nem mert kerestem a mondattant, hanem mert értettem. Nem azon folyik a vita, hogy mi az, hanem a nyelvtan többi eleméről. De ne menjünk bele.


15 éve vagyok nyelvtantanár a Váci Általános Iskolában. Különórákkal csurran-cseppen. Összejött egy Lancer.


Na, egy egész estés programot adtam neked.


De most már menjél csicsikálni.


Jó éjt. :p

2009. márc. 27. 21:13
 35/48 anonim ***** válasza:
74%

Ha 15 évig raktál téglát az embereiddel,akkor mikor tanítottál?V,.tanítottál,téglát raktál és utána adtál

különórákat?Tulképpen mindegy,csak el kéne döntened.

Ez az egész suzukis tuningos izé már kezd elfajulni.De azt gondolom,h a kommentjeid stílusa megfelel annak a régi mondásnak,hogy a stílus maga az ember.

2009. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
74%

Koszi, kulfoldon elek, itt meg csak delutan van.


EMBEREK!

Egy ilyen ember tanitja a gyerekeinket!!!!!!!!


Bar bizom benne, hogy ez is kamu, mert egy tanar nem lehet ennyire csokott. Vagy tevedek...

2009. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
72%

Sztem szálljunk ki ebből,vmi identitás zavara lehet a tagnak.Tanár és kőműves,én meg nőgyógyász és kazánkovács.

Direkt élvezi az egészet,lehet van vagy 12 és fél éves és baromira unatkozik.Na jó éjt mindenkinek.

2009. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
28%
remélem a moderátorok is beszállnak a szópárbajba,és kiteszik azokat akik nem ide valók!!!!!!
2009. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
78%

mennyi sok köcsög irigy ember van és akár hogy is a suzukiból van a legtöbb sajna de majd vagy 20 év mulva be nő a fejük lágya és akkor vagy hamarabb mikor majd karamboloznak egyszer a gyorshajtás miatt a sok süket fiatal rutinmentes köcsög majd a korházban megrendelheti a komojabb kocsit amiben biztonságban lehetnek mert a sok szar suzuki nem száguldásra valo a virsli gumijukkal amejik meg rátesz 205/45 öst az meg ne csodálkozzon hogy nem tapad a gumija a 800 kg os kocsinak a kanyarba

mert ahoz suj is kell meg erő értitek erő az meg nincsss benne agyalágyultak

2009. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
59%

amugy biztos csaaak xenont akart venni meg szárnyat és matricát stb és ehez kiszámolta hogy csak suzukit vehet

és vezetni meg nem tud a rutintalan mert a falábát ráteszi a gázpedálra :)

2009. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!