Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megértem, ha valakinek csak...

Megértem, ha valakinek csak suzukira van pénze, de minek bele xenon fényszóró, meg szárny, meg matrica, és minek nyomni neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 18:38
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
58%
És még annál is több az olyan aki azt hiszi hogy most aztán feltalálta a kanálba a mélyedést,hát mi a fene közöd van nektek ahhoz hogy a másiknak mire van pénze.Sok hülye kopasz aranyfukszos mercis köcsög,mert ti aztán tudtok vezetni mi?Zárovonal átlépés meg zebrán előzés és még sorólhatnám,sok hülye.
2009. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
100%

Hú nem semmi kommenteket lehetett olvasni...

Az én véleményem: nekem suzukim van(új swift), nagyon szeretem, nekem kényelmes, tud menni, ha akar, és valóban, a kategóriájában ****-os töréstesztje volt. A papír, amit többen említettek, nem értek egyet, mert valamelyik kommentező pontosan leírta, hogy minden autó ilyen "vastagságú", csak a merevítés más. NYílván nem lehet összehasonlítani egy Volvóval. Másik. Nem értem a kérdező miért hiszi azt, hogy akinek suzukija van, az csóró. Nekem tetszett ez az autó, és nekem ilyen kellett. Munkahelyemen rengeteg férfi van, aki ért az autókhoz, és mind csak dícséri, hogy jól meg vannak csinálva ezek. Apámnak hatalmas Mercije van, vezettem azt is. Aztán vett ő is egy olyat is, mint az enyém. Spanyolországot oda-vissza megjárta egy párszor, sokszor pihenés nélkül egy nap, de azt mondta, nem érezte kényelmetlennek, holott elég nagydarab. :-)

Nem értem mi bajod van, komolyan, de rengeteg barom sofőr van. Nekem is sok tapasztalatom van ilyenekből, de a legtöbb azt hiszi, hogy azért mert nagyobb autója van, vagány, és övé az út. A legtöbb balesetet ők okozzák. A vezetés nem arról szól, hogy ki az erősebb, hanem arről, hogy mindenkinek van egy járműve, ami elvisz egy célhoz. Mindegy, hogy az egy szekér, bicikli, suzuki, ford, opel, merci, bmw, és sorolhatnám, hanem az, hogy mind képes arra, amire kitalálták. Pláne, ha valaki nagy ritkán megy pályára, inkább csak városi autónak használja azt, amije van. Parkolás könnyebb, fürgébb, pörgősebb. Ez a lényeg.

A xenonról meg annyit, hogy én is utálom, ha szembe jön velem egy olyan autó, aminek a fényétől szinte kifolyik a szemem. Ilyenkor általában felkapcsolom a távolságit, hogy megtudja milyen érzés :-)

És kár vitázni szerintem. Ezek a kis autók pont a városi közlekedésre lettek kitalálva, de az nem azt jelenti, hogy nem állja meg a helyét az autópályán is...

Na szia mindenki! :-)

2009. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
70%

Előző vagyok: Nem véletlen, hogy 10 autóból 7-8 suzuki. Jó is, olcsó is. Mi kell még?

:-)

HA nem vagyok örült, nem halok meg benne. HA nem én vagyok a hibás, akkor esetleg, de az bárki mással előfordulhat. Sok ilyet láttam, nekem elhihetitek. Olyankor mindegy, hogy bmw, vagy merci. Sajnos... :-(

2009. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
70%
Bocs, mégegyszer én, de tényleg már csak annyit,hogy annak idején mikor nekem nem volt semilyen autóm, örültem volna, ha egy ladám lehetett volna. Sajnos sokan vannak, akik örülnének, ha suzukira jutna. De vannak, akik megtehetnék, hogy jobbat vesznek, mégis mellette döntenek. :-) én imádom az enyémet :-), és igenis mindneki azt csinosítja, amije van.
2009. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
51%

Most komolyan az zavar, hogy valaki a swift-jét bütykölgeti? Miért is zavar az téged?

Én nem mondom, hogy nekem tetszik, ha egy autó túl van csicsázva, de egyszerüen nem érdekel. Nem nekem kell bent ülnöm, nem engem néznek meg az emberek.

Nekem egy sx4-em van. Gyári, GS felszereltséggel, ami sötétitett hátsó szélvédőt és 16" alu felnit (nem a szebbik fajtából) jelent.

El tudnék rajt képzelni valami szebb felnit, de nem érdekel. Elvisz oda, ahova akarom, de nem akadok ki azon, ha látok egy túldíszített autót.


Engem sokkal inkább kiakaszt a sok töketlenkedő, és hidd el, elég gyakran találkozom BMW-vel vagy Audival töketlenkedőkkel, viszont találkozom swift-el rutinosan közlekedőkkel is.

2009. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
70%

Mert ki akar emelkedni a tömegből, azért vannak a tuningok, jó móka. Igazából nekem sem tetszenek ezek a változtatások. Matricás autó sikféle típusban van, de inkább egy embertípushoz tartozik, mint autótípushoz.


Xenont utálom, mert a vezetője jobban lát, de aki szembe jön az semmit, és látni és látszani elv van, tehát mégsem biztonságos mint annyira hirdetik a fanok.


Nyomni minden kocsit lehet, de nem mindet érdemes. Ezek pörgős mocik. A régi swift 16 szelepese ugyan olyan jól megy mint az újé, csak éppen sokkal könnyebb volt. Nem is nyomom, egyszerűen megy mint a barom, folyton vissza kell fogjam. És épp erre jó, mivel diák vagyok 0 forint fizuval, amiből pont fenn tudom tartani ezt a kocsit. Majd ha végzek, he-hé, akkor bevásárolok valami ütős járgányt.

Mindenkinek jó nyomulást kívánok.

2009. ápr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem érdekel, hogy a szembejövőnek mije van: xenon vagy halogén, ha engem nem vakít. Azokra vagyok nagyon pipa, akik reflektorral jönnek szembe velem éjszaka és nem hajlandók levenni, ha kérem tőlük, villantással.Ilyenkor én is rátolom a refit 2-3 másodpercre...
2009. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Hát igen engem tud még irritálni, mikor jönnek a kis sutyeszek 5méter magas spoiler-rel(suzuki,lada,polski), meg még sorolhatnám.. és akkor húúú de vagányak vagyunk, igaz majd szét esik a kocsi. Szerintem az ilyen kocsikhoz jobb nem hozzányúlni, csak viccet csinálnak belőle, oké szépen lefestetni lelehet meg csinosítani, de már az extrém spoilerektől, és festésektől hányni tudok.
2009. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!