Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány megszerzése után,...

Jogosítvány megszerzése után, mikor adták oda a szüleitek az autót egyedül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
13:42 szinte detto! Utsó vagyok, a családi Caraván volt, alig tudtam vele megfordulni eleinte azért egyedülire akkor adták oda könnyen amikor megbizonyosodtak róla, hogy jól elboldogulok vele még a legnagyobb forgalomban is. Szerencsére könnyen és gyorsan megtanultam vezetni, mintha nekem találták volna ki élvezem, érzem az autót mintha egy lennék vele mindig tudom mi van a kerekek alatt hol férek el hol nem igy sosem volt még karcolásom sem hála égnek. De mig nem látták hogy jól vezetek addig csak kis utakra és arra is hosszas könyörgések árán kaptam csak meg. Utána már elvihettem amikor akartam, de még a mai napig mondják hogy vigyázzak! Imádtam azt az autót. De már szinte sosem járok vele mert lett egy sajátom.
2011. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!