Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonosok vagy nagymotorosok?...

Simsonosok vagy nagymotorosok? A simson szerintem jó motor az egyik legjobb volt régen és még most is megállja a helyét.

Figyelt kérdés

akkor miért vesznek annyian robogót?

nem lehet váltani nemcsak a gázt kell húzni és menni abban mi az öröm? de komolyan mit akarnak ? azért mert nem kell külön olajat önteni bele már jó motor ?


2011. aug. 4. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Nem utolsó sorban,ha ennek a csodagépednek a motorja elfossa magát,akkor az gyakorlatilag kuka.....

...te pedig 150 alatt nem úszod meg. "


Meg ne haragudj de te rettenetesen el vagy tévedve.

A kínai sz@rokon kívül simán lehet egy normális robogón komplett motorfelújítást csinálni és messze nem százezres tétel... Tulajdonképpen alig több, mint egy Simsonnál...


A 150K meg nevetséges, annyiért tip top alig használt robogót lehet kapni...

2011. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

15:14


Volt paszta használatban. küllők a kátyuk a nagyon jó utak miatt törtek. Csapágyat melegíteni sem kellett mert, a főtengelyre szépen ráment, nem kellett eröltetni. Összerakásnál a gyújtásfelöli oldalon minden írányban kotyogott a főtengely. Most vásárolható Simsonok többsége nem az első tulajdonosok keze alól kaphatóak. A múltjuk ismeretlen, nem tudni ki milyen barbárságot csinált.

NEM robogom van! Hanem: KTM Comet 500s

2011. aug. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 simsonracing2012 válasza:
Figyu srácok kik a robogókat istenítik nekem van 2 db simsonon ez egyik egy star a másik pedig egy s50 az s50 emet 2 éve csinálom,tuningolom a gyári gyujtással ment 90 et a motornak még így is bitang nyomatéka van most csinálom rá a cdi gyujtást azzal durvább lessz jóval és kb 10 le szóval nincs miről beszélni a robogók rosszak de a simsonok még évtizedekig bírni fogják és allázzák ezeket a kis ...
2012. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
És ezt a 10LE-t le is mérték neked padon vagy csak úgy gondolod és valójában 4,5? :)
2012. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Ha már így állunk.... Nekem van egy Simson S51B típusú járgányom :D Megvagyok vele elégedve nagyon is. Előttem apám rohangált vele dolgozni. Az már más kategória hogy folyik a benzin a karbiból, olajos a kipufogó. Valószínű amit te használtál egy rakás szar volt, előtted széthajtották már. :D Képzeld el, az enyém még gyári Simson, amit apám 1987. nov. 18-án vett meg egy kecskeméti kereskedésben újonnan. És most volt az ősszel először levéve róla a henger, gyűrűcsere miatt, nem lett dugattyú cserélve ami elvileg ajánlott, nem lett felfúrva a henger hogy ne legyen válla, és ne legyen gödrös, És még így is megy 70 körül. És még hozzá téve van rajta index, km óra, fordulatmérő, tükrök. A gyűrűkön kívül teljesen gyári az egész motorom, és semmi baja nincs. Nincs rajta benzinszűrő és képzeld el nem dugul el sose.... A robogóról meg annyit, kit érdekel kinek mije van. Nekem pl nem tetszik. Igaz ha belemész vele a gödörbe nem törik ki a nyakad, de elég nehéz utána megtartani... Szeintem a robogónak ha valami baja lesz az legalább 3000-be fáj, míg a simsonhoz pár száz forint.
2012. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Patneházi Gábor válasza:

ha önindító kel meg egy jó simson akor simson sr50,sr80

de pl egy vespához meg piaggiohor és egy aprilliához drága az alkatrész meghát eléggé le vannak fojtva egy fasza simson meg ha jó akkor megy 90-100at a szerviz díjakról meg nem is beszélek

2014. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!