Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is utálja a Volswageneket?

Más is utálja a Volswageneket?

Figyelt kérdés

A régi VW-k iszonyatosan igénytelenek és rondák belülről (pl.: III Golf , Polo classic), a SEAT-tal (látott már valaki régi Seat Cordoba narancsbőrős műszerfalat?)és a Skodával egyetemben. Rondák a kárpitok, a bajuszkapcsolók, az órák, a műszerek. Rosszul érzem magam, ha VW-ben kell utaznom. Egy olasz, vagy francia autó sokkal igényesebb, szebb belül.


Az új VW-k pl IV-es Golf már elég jól néz ki belülről (bár a bajuszkapcsoló ott is ronda), viszont elég sokat láttam az elmult 1-2 évben az út mentén lerobbanva.


Mit esznek az emberek a VW-ken? Csak nekem nem tetszenek?


2009. ápr. 14. 10:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
mivel egy cég a fóbi meg a vw így nem kell nagy ész észrevenni...
2009. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Egy cég csak elméletileg két külön kategória.
2009. ápr. 14. 14:57
 13/31 Fecc ***** válasza:
100%
A világ legjobb autója a VW,nekünk 2 db is van,egy V-ös,és egy IV-es.
2009. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
92%
Igen, szivesen meresztem a seggemet inkább egy Vw-ban, mint egy alacsonyabb kategóriájú, és szerintem minőségű Astrában, Focusban vagy Bravaban. Annak ellenére. hogy egyen-bajuszkapcsolók, tekerők, ajtókilincsek vannak rajta, mint egy Skoda Fabian. De hol lenne, a Sokoda, ha nem vásárolta volna fel a VW cég? Na és ha már itt tartunk, és ha mégis a cserénél gondolkoznék, akkorm csak egy Audira cserélném le (ha megtehetném, és természetesen csakis újba!- pedig az egyik legszervizigényesebb kocsik), pedig azt is a VW cég vásárolta fel... Tehát annyira nem mehet szarul, és nem csinálnak vacak minőséget sem, még ha neked személy szerint nem is tetszik.
2009. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%
ne haragudj de egy francia autó pl a peugeot 3 év után adhatod el mert minden baja van! Volkswagen golf meg az egyik legkedveltebb autó a világon. Az audit miért hagytad pedig az is vw-né és az egyik legjobb autó! Egy új skoda pl superb vagy az új octavia meg lehet h szebb a z opelednél van egy opel vectránk új fajta unalmas belülről szürke színű pedig fullos. Az olasz autók meg teljes más élményt adnak! Volkswagen a király!
2009. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
olasz autó élményautó, drága fentartással... legjobbpélda erre az alfák, nagy élmény amikor 6ezernl kilő, meg a delta evok is komolyak, csak ezt meg is kell fizetni. EGy VW-re költeni nemsokat kell, és elegáns
2009. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
46%

Öcsém, ha te a bajuszkapcsolók miatt vagy kiakadva akkor te nem azért veszel autót, hogy használd, hanem azért hogy nézegesd???


Ez a fajta kényességed azt sugallja nekem, hogy vagy homoszexuális vagy pedig szőke nő vagy. Az olasz és a francia autók lehet, hogy szépek, sőt még kényelmesek is, e koránt sem bírnak annyit, ha rendesen használva vannak, mint a VW-k. Nézd csak végig, hogy melyik márka, hogy tartja az árát!!! Szerinted a VW-k miért tartják jól az árukat? Talán azért, mert a tulajdonosaik nem bajuszkapcsoló szépségversenyre nevezik...

2009. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Hááát, az 1-es és 2-es golfokat mindennek mondanám, csak elegánsnak nem. Mindenesetre az tény, hogy a csúnyaságuk ellenére nagyon hasznos, olcsó fenntartású, megbízható autók.
2009. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem tunt fel h ronda lenen belul, megszoktam. jo,elismerem h a skoda pl szebb belul, de az meg nem minden/ nekunk II Golfunk van, es a legmegbizhatobb aquto a cegnel. lassan 20 eves, de megbizhatobb mint az ujabb autok amik ott vannak mert karban van tartva.

nem fogaszt sokat, jol megy, ha 4on megindulunk hodeszkazni a sok csomaggal es kenyelmesen ulunk es nem hagy uton. szerintem ez a lenyeg. en meg vagyok elegedve vele. nem reg voltam a Mercedes gyarban es 1 megkerdeztem h az uj autok miert romlanak el hamarabb mint a regiek? es az ismeros megmondta oszinten h az ujakba irto xar alkatreszeket tesznek, amik a rovid garancia idot kibirjak de annyi. nekik igy sokkal olcsobban jon ki a gyartas, a hulye meg ugyis par eventre vesz maganak uj autot ugyh nem fog feltunni.

2009. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
VW-be csak a Passat az autó. Sztem... És arra nem lehet azt mondani, h nem szép. :)
2009. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!