Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is utálja a Volswageneket?

Más is utálja a Volswageneket?

Figyelt kérdés

A régi VW-k iszonyatosan igénytelenek és rondák belülről (pl.: III Golf , Polo classic), a SEAT-tal (látott már valaki régi Seat Cordoba narancsbőrős műszerfalat?)és a Skodával egyetemben. Rondák a kárpitok, a bajuszkapcsolók, az órák, a műszerek. Rosszul érzem magam, ha VW-ben kell utaznom. Egy olasz, vagy francia autó sokkal igényesebb, szebb belül.


Az új VW-k pl IV-es Golf már elég jól néz ki belülről (bár a bajuszkapcsoló ott is ronda), viszont elég sokat láttam az elmult 1-2 évben az út mentén lerobbanva.


Mit esznek az emberek a VW-ken? Csak nekem nem tetszenek?


2009. ápr. 14. 10:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
az 1es-2es golfhoz akkor hasonló korú és kategóriájú járművet hasonlítsunk, egy 20éves konstrukció, nem várható el, hogy fullos legyen a belső. Amúgymeg csinálnak manapság rondább belsőket is mint a 2es golfé
2009. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
66%

AZ ELSŐ DOLOG:TANULD MEG LEÍRNI A VOLKSWAGEN NEVÉT!

MÁSODIK:NE UTAZZ VOLKSWAGEN MÁRKÁJÚ AUTÓVAL!

HARMADIK:NÉZD MEG AZ OLASZ ÉS A FRANCIA AUTÓK PIACI ÁRAIT!EZUTÁN HASONLÍTSD ÖSSZE PL. EGY FIAT PUNTO ÉS EGY 2-ES VAGY 3-AS GOLF ÁRÁT!FIGYELD MEG HOGYAN TARTJÁK AZ ÉRTÉKÜKET!ENYHÉN SZÓLVA AZ OLASZ ÉS A FRANCIA AUTÓK A FENÉBEN SINCSENEK!

2009. ápr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
a másik dolog az hogy nézzd meg hogy mennyi 1996-os vw van az úton és mennyi ugyanennyi idős bravo vagy a többi francia/olasz/stb. autó a vw nagyon jól bírja és a teljesítménye is nagyonjó pl ott vannak az alfák baromi jól mennek viszont gyorsan el is használódnak peugeotokról ne is beszéljünk amúgy meg a mostani peugeotokban a legszutykosabb kárpit van míg a mostnai vw-k ben már jelen van a minőség
2009. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én a volkswagenekk közül csak a phaentomot szeretem és a toureget. Másik tipús nem tetszik.Igazából a sportkocsikat kedvelem például az ultimate aerót.
2009. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A Wolkswagen 200.000 km-ert simán kibír, próbáld meg ezt egy fiat-tal...
2009. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

200000 Km-ert rendesen karbantartva gyakorlatilag bármelyik autó kibír.. Sőt általában 500000 km az átlagélettartam.


Nekem ilyen autóim voltak , céges és magán vegyesen:


Fiat Ritmo : 210000 Km -el adtam el

Opel Astra(F) céges : 360000 Km -ig használtam

Opel Astra(F) céges : 280000 Km -ig használtam (de még ma is használja más)

Fiat Coupe: 190000 Km probléma nélkül, nagy terhelésen eléggé gyilkolva

Volt cégemnél volt egy Fiat Marea 1.9 JTD : 520000 Km!!! ment, amikor én otthagytam a céget. Motorikus probléma nélkül!

2009. máj. 21. 08:47
 27/31 anonim ***** válasza:
53%

Mert Magyarországon a VW-nek fenenagy "presztizse" van, sokan csak azért veszik. Németországban meg a csórók járnak VW-el. (volkswagen=népautó)

Amugy egy golf 3 tényleg nagyon igénytelen belül, nézz megy egy akkori japánt, a megbízhatóságról már nem is beszélek:)

2009. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Figyelj,ha te nemszereted a Volskswagent,akkor vegyél fiat bravot. és már utaltál a bravora,brávára is azmtondom,hogy jók,mert 1.2 es bravoval is mentem már,és nagyon jol huzott,ahhoz képest,hogy 1.2 megis lepödtem.

Viszont nekem 1.8 as 1988 as golfom van, golf 2 pontosabban,és kellemesen csalodtam benne. Nekem nemtetszettek a Volkswagenek,de mára aztmondom,hogy szeritnem nemvéletlen europa legnagyobb autogyártoja,és a világon is megvetette erösen a lábát.

A fiat nem auto, a renaultok is gagyik.

2009. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A régi Volkswagenek igénytelenek,nem tudom,akkor miértlett a Golf széria mindenidök eggyik legmegbizhatobb autoi. A Francia autok szépek,kényelmesek,de itt nem erröl szól már a nóta..a minöségröl.Persze az uj passatra is jár a pálca,hisz sok meghibásodik,de a Renaultrol neis beszéljünk.

Nekünk régi 25ös is volt,de... dee az elektronika mindig vacakolt,eladtuk fillérekért,de ami nekmevan 2 es golf,semmi baj sincs vele az ég világon.Semmi,csak kissebb dolgok cseréje.

2009. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hozzáfűzöm nekem a régi VW-egen tetszenek, csak az újak már hihetetlenül elszálltak, főleg ár ügyileg! A régiekben meg a kocka dizájn tetszik annyira! Csak belülről rondák, mert nincs bennük anyag! De például az első Golfot még Giugario tervezte!
2009. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!