Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van jobb választás most a...

Van jobb választás most a használt autó piacon ötszáz ezer és egy millió Forint között, mint a Volkswagen Polo III? Ha igen mi, és miért?

Figyelt kérdés
Nincs most VW Polóm, és a barátomék is már eladták . . . - tehát nem reklám.
2011. aug. 20. 05:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Polo IV
2011. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Beteg...

Kérdező: Igen, meghalsz a suzukiban. Ne félj, nem kell mentőt hívni a poloban sem ütközésnél.

2011. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Negyed annyira sem rosszak az esélyek egy VW Polóban egy komolyabb balesetnél.

A Suzuki Swift-et nem szabadna engedni olyan útra, ahol a 75km/h vagy nagyobb a megengedett sebesség.

2011. aug. 21. 23:41
 14/27 anonim ***** válasza:
mindenki ezzel a törés tesztel jön... pedig nincsen olyan sok baleset, mint hinnéd, ha csak a karosszérián múlik akkor nyugodtan vegyél suzukit
2011. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem törés tesztel jövök, azzal hogy a tűzoltóknak ez a tapasztalta. Tudod van olyan aki csak balesethez jár.


És túl sok baleset van, nem hogy kevés.

2011. aug. 23. 04:37
 16/27 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyiért ilyen felszereltségűt, ilyen fiatal kocsit nem kapsz.

Nekem ilyen van fehérben,(520 literes csomagtér , sok extra, 5,4 litert eszik városban meg: 6,7 et). Van benne légzsák szervó elektromos ablak..stb.


Sokan meghalják a dacia szót és egyből fújoznak, mint a suzukinál, de az olyan parasztokkal nem kell foglalkozni.


(fenntartása: előírt időközönként olajcsere,gyertyacsere. )

6 év alatt egyszer sem hagyott cserben.

2011. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Vegyük figyelembe, hogy meghalni vesszük az autót, nem vezetni. sőt, első rutinórán már azt tanítja az oktató, hogyan kell a suzukist becélozni 130-al...
2011. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

08-20 12:24


Mi a bajod az olasz autókkal? Nekem egy 1.2-es 8 szelepes Fiat Puntom van és klímával nem eszi meg a 6.5 litert, másrészről meg rendesen ugrik... gondolom te egy ilyen német autó centrikus van és számodra más autók nem léteznek csak a német autók...

2011. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

13:08:

Minek vitatkozol egy 12 évessel?! azt se tudja eszik-e vagy isszák az autót.

2011. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha a biztonság izgat, akkor én egy régebbi audi 80-ast vagy 100-ast vennék, amit már írtak előttem is. Strapabíró és erős jószágok.

A fiat-okról annyit, hogy nekem az a tapasztalatom, hogy kizárólag az szokta fikázni, aki még életébe, vagy csak keveset utasként ült olasz autóban. Én is bedőltem anno a sztereotípiának, amikor a jelenlegi munkahelyemre kerültem, ahol kizárólag fiatokat használnak. Undorral és lenézéssel ültem beléjük. 5 éve járkálok most már velük, az alatt bőven meggyőztek arról, hogy marhára strapabíró és szerethető autók.

2011. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!