Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez Önindító hibára utal?...

Ez Önindító hibára utal? (Részletesen lent (

Figyelt kérdés

-Szinte minden alkalommal csak Másodikra avagy Harmadikra indul be az autó.(Kattog 2-őt és csak a harmadikra indítja be a motort)

-Múltkor és ma egyáltalán nem indult be az autó (Csak pörgött az önindító de nem indította be) ,viszont mindkét esetben mikor eltoltam a kocsit egy 10 méterre akkor utána beindult elsőre vagy másodikre...


Esetleges ötletek,hogy mitől lehet ez?

Plusz ha önindító akkor mennyibe kerülhet a javítás anyagi része?


Erről a típusról lenne szó.:Renault Clio 2001 vége


2011. aug. 22. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján valószínűleg a bendix kezdi megadni magát.

konkrétan a clio önindítóját nem ismerem, de általában lehet a bendixet cserélni, nem nagy ügy.

2011. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két hibát írsz le, de úgy néz ki, hogy önindító a hibás. Első esetben nem nyomja be a mágnes a fogaskoszorúba az önindító fogaskerekét. A második esetben, én úgy értem, az önindító magában pörög a fogaskerekek nem csatlakoznak egymáshoz. Ha megmozgatod a fogaskoszorút, tolással sebességben, akkor esély van rá, hogy indít, mivel másképp állnak egymáshoz a fogaskerekek. De! Itt még lehet egy olyan is, hogy maga a fogaskoszorú elkopott adott pozíciókban és csak szabadon pörög az önindító. Megmozgatva, mint említettem, másképp csalkoznak a fogaskerekek akkor eséllyel tudsz indítani.
2011. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

[link]

Itt találsz alkatrészt, mivel több tipus azonosító adat kell válaszd ki. De az önindító gyártótól függően illetve tipustól 40-60 ezer környékén van. Plusz munkadíj.

2011. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:))

Basszus de nem lenne jó ha 40-60 ezer forint lennee:(Bele se merek gondolni:(((

Remélem kisebb lesz a baj,dee sajnos akárhányszor elviszem valami kis bajjal mindig kiderül ,hogy nagyobb a baj mint gondoltam.

Plusz jobboldalt elöl a lengéscsillapítónál eléggé ropog azt is megkellene javítanii:(

Megint benne lesz vagy 100-ba a verdaa,de hát ugye ennek ez a velejárója:)

10 éves autó úgyhogy érthető de azért mégis csak a pénzem bánja:(

2011. aug. 22. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!