Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megbízható autót...

Milyen megbízható autót ajánlotok 150-250 között?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 20:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy 194 cm és nagy darab vagyok.
2011. aug. 28. 20:24
 2/11 anonim ***** válasza:

150-250 ezer forint között, és még megbízható is legyen?

Azt nagyon ki kell fogni! Ezért az összegért csak valami 15-20 év körüli használt autót kapsz ki tudja hány előző gazdával!

Az ilyen korú autóknál már mindíg van ami elromlik, ha nem értessz egy kicsit a szereléshez, akkor lehet hogy állandóan szerelőhöz fogod hordani, és egy csomó pénzedbe is fog kerülni a fenntartás!

2011. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek szerintem gyűjts még hozzá kicsit jobban jársz.
2011. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyűjts még hozzá, de ha mindenféleképpen ennyiért akarsz venni, akkor 2-es Golfot vegyél.
2011. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 2-es golf a tuti választás!Az uj autókat meg ha elromlik( mert abból is ki lehet fogni elég rosszakat!!! tapasztalat! egy vagyonért csinálják meg ,Sok gagyi elektronika van bennük már,de egy régebbi kocsihoz fillérekért kapni ugymond mindent!!
2011. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem 2-es golfba nehezen fog elférni..

Ha tudsz, gyűjts még, 400 körül mondjuk egy Fiat Bravo / Brava elég jó, nekem is az van, én is jó magas vagyok és nagyon kényelmes, kevés autóban éreztem ilyen jól magam.

2011. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen árban ami megbízható talán egy Skoda Felicia, bár nagyon rohadósak. És lehet h az se lenne túl kényelmes neked.
2011. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én gyűjtenék még hozzá és vennék egy terepjárót.

Opel Frontera, Nissan TerranoI, ezek annyira nem iszonyú drágák, de megbízható és nagyon jó autók.

2011. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legésszerűbb lenne egy Dacia 1310, ha kifogsz egy jó akkor semmi baj nem lesz vele, igaz nem túl gyors de kényelmes és nagy hely van benne és keveset eszik( 6-7L)

Vagy Valamilyen Lada, azokból nehezebb jót találni és állt. nem érik be 10L alatt, és nagyon kényelmetlen a Dacia-hoz képest.

Ha sportosabb kell van ilyen is, [link]

De ha ez tönkremegy ne számíts sok jóra.

Ez se rossz, csak automatás meg amerikai kivitel, de ilyen biztos nincs mégegy [link]

Esetleg valami régebbi VW Jetta vagy Passat

Golf II-t szerintem felejtsd el, bele se férnél, én is ilyen magas vagyok, én is alig fértem bele.

2011. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kettő azonos autót javasolok darabonként 75-125 ezerért, mondjuk Lada, Trabi... Az egyik mindig működni fog és ha baj van lehet belőlük legózni. :)


Ennyiért nincs megbízható autó, csak lerúgott, elhasznált trágyadombok. Sajnos. :(

2011. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!