Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a kocsi?

Miért nem indul a kocsi?

Figyelt kérdés

F-es Opel Astrám van (1996). Tegnap mentem vele kb. egy órát, leállítottam két percre, mert felvettem egy utast, de már nem sikerült beindítani. Olyan mintha az aksi rosszalkodott volna (nem tekerte meg a motort), pedig az előtt mentem vele, sőt az előtte való napokban is.

Ilyet még nem tapasztaltam, hogy ilyen hamar lemerülne. Az igaz, hogy télen néhány nap alatt lemerül, mert nem járok vele gyakran, de nyáron nem szokott vele probléma lenni. Aku probléma, vagy valami más lehet?


2011. szept. 15. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az a fehér valami salétrom sav virág az ellen szere tiszta sima csapviz rá öntöd és leviszi simán.az új aksival probléma megoldódott? én voltam a 14 voltos: az új aksit sarukat vékonyan kend be gépzsírral, vagy olajjal! jó autózást!
2011. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én azt hittem opel(német autó) sosem romik el.
2011. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!